• ATNAUJINTA: 2017 spalio 17 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Gimnazijoje tęsiasi projektas „Judrūs penktadieniai". Praeitą penktadienį sporto salė ūžė nuo   sirgalių ovacijų, plojimų, kamuolio dunksėjimo. Aštri kova vyko tarp III ir IV klasės gimnazistų vaikinų krepšinio komandų. Po atkaklios kovos, pergalę rezultatu 57-54 šventė trečiokai. Sveikiname!Spalio 20 dieną penktadienį judriajame penktadienyje karaliaus tinklinis. Iki susitikimo sporto salėje.
Spalio 10-ąją mūsų gimnazijos II-IV klasių mokiniai dalyvavo Krašto apsaugos dienoje, kurį organizavo  Kęstučio motorizuotas pėstininkų batalione, Tauragėje. Gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su kareivių gyvenimo sąlygomis, išklausyti paskaitą apie kareivio pašaukimą tarnauti tėvynei, stebėti kareivių rikiuotę, išbandyti  ginklus, apžiūrėti kareivio amuniciją ir skanauti kareivišką košę. Visus susidomėjusius kareivio duona, bataliono vadai kviečia lapkričio 14-15 dieną į atvirų durų dieną, kurios metu bus galimybė pasijusti tikru kareiviu.
Penktadienį startavo projektas "Spalis-sveikatos mėnuo". Kiekvieną penktadienį gimnazijoje vyks sporto varžybų ciklas  „Judrieji penktadieniai". Jų metu mokiniai varžysis kvadrato, krepšinio ir tinklinio aikštelėse.Spalio 6-ąją sporto salė aidėjo nuo penktokų ir šeštokų balsų, sirgalių ovacijų.  Nors varžybos ir draugiškos, bet kova vyko įnirtinga ir rezultatai buvo sumuojami. Mergaičių grupėje laimėjo 5 klasė, o berniukų-šeštokai. Bendroje įskaitoje užfiksuotas rezultatas-lygiosios. Dabar visų lauksime penktadienį, spalio 13 d. po 6 pamokų, kur susirungs III ir IV klasių gimnazistų vaikinų komandos.
Mokytojo diena 2017m.
2017 spalio 06 d.
Nuoširdžiausius sveikinimo žodžius, gėles ir šypsenas ketvirtadienį mokiniai dovanojo  mūsų mokytojams. Akimirkos iš šventės.
Europos kalbų diena
2017 spalio 06 d.
     Tradicinė Europos kalbų diena gimnazijoje šiemet virto muzikine kelione po įvairias Europos valstybes, kurią surengė IIa klasės mokiniai.    Nei techniniai nesklandumai, nei sausakimšas muzikos kabinetas nesutrukdė linksmai pritarti dainuojantiems vokiškai, portugališkai, prancūziškai, švediškai, suomiškai, rusiškai, lenkiškai ir, be abejo, lietuviškai.      Renginio dalyviai tikrai suprato – kad ir kokia kalba bekalbėtume, visus suvienija muzika ir puiki nuotaika. ​
Spalis sveikatos mėnuo
2017 spalio 04 d.
Ketvirtą kartą  gimnazijoje visą spalio mėnesį vyks renginiai, skirti sveikatos ugdymui.
Konstitucijos egzaminas
2017 spalio 04 d.
Spalio 3 dieną, 11 kartą  gimnazijoje vyko konstitucijos egzaminas. Jame savo teisines žinias išbandyti panoro penkiolika II-III klasių gimnazistų.
Tėvų linija
2017 spalio 02 d.
Šiandieną iškilmingai atidaroma Tėvų linija, "greitoji pagalba" tėvams. Tėveliai, norintys pasikonsultuoti vaikų auklėjimo klausimais, galės skambinti nuo 17.00 iki 21.00 val. Tėvų linija yra LR Prezidentūros vykdomos kampanijos "Už saugią Lietuvą" dalis. Finansuoja: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Įgyvendina: Paramos vaikams centras
2017-2018 mokslo metais rajono mokinių tarybai vadovaus mūsų gimnazijos mokinys Dominykas Šiugžda.
Savaitgalį Šakiuose vyko rajoninė derliaus šventė "Rudens juosta". Mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų „nuaustos" juostos fragmentas taip pat  įsipynė į bendrą švietimo įstaigų rudens gėrybių juostą.  Juosta driekėsi, beveik penkiasdešimt metrų, centrine miesto alėja. Gražu:)
Priminimas
2017 rugsėjo 28 d.
Pagal Griškabūdžio gimnazijos darbo tvarkos taisyklių VIII skr. Mokinių elgesio taisyklės. Skatinimas ir drausminimas 49.9 punktą: Gimnazijoje ir jos teritorijoje nerūkyti, neturėti tabako ir elektroninių cigarečių, nevartoti svaiginamų gėrimų ir narkotikų, nepilnamečiams nevartoti energetinių gėrimų bei jų turėti, nenaudoti pirotechnikos priemonių, negadinti gimnazijos inventoriaus, techninių mokymo priemonių, vadovėlių iš gimnazijos bibliotekos.   Informuojame, kad be išankstinio perspėjimo gali būti  tikrinama ar mokiniai nepažeidžia šių mokinio elgesio taisyklių.                                                                        Direktorius
Rugsėjo 22-24 dienomis, Plokščių mokykloje - daugiafunkciniame centre vyko „Jaunimo forumas 2k17". Dominykas, Simonas, Karolina, Eglė, Ieva, Saulė, Meida, Agneta atstovavo mūsų gimnaziją. Vyko įvairios paskaitos, žaidimai, susiradome draugų, gerai praleidome laiką. Sekmadienį, deja, bet reikėjo atsisveikinti su visais ir išvykti namo. Grįžome  pavargę, bet motyvuoti ir labai laimingi.
Nauja tvarka
2017 rugsėjo 25 d.
SMURTO IR PATYČIŲ PREVENCIJOS IR INTERVENCIJOS VYKDYMO TVARKA
Europos judumo savaitė
2017 rugsėjo 25 d.
Rugsėjo 16 -22 dienomis Lietuvoje vyko akcija "Europos judumo savaitė". Vienoje Judumo savaitės veiklų „Žalias kelias“ dalyvavo Griškabūdžio gimnazijos mokiniai. Pradinukai žaidė įvairius judrius žaidimus gamtoje, grožėjosi rudens nuspalvintais medžiais, sportuodami puikiai praleido laiką mokyklos stadione,  pakvėpavo grynu oru, pasisėmė  geros energijos. Penktos klasės mokiniai taip pat noriai prisidėjo prie šios akcijos. Rugsėjo 20 dieną, saulutei džiuginant rudeniška šiluma, išsiruošė pasivaikščioti Griškabūdžio gatvėmis. Linksmai klegėdami žingsniavo Alyvų gatve, užsuko į unikalios mūsų bažnyčios šventorių, kur surengė trumpą viktoriną apie šį architektūros paminklą. Pasirodo, kad esame ne iš kelmo spirti ir tikrai daug žinome apie mūsų bažnyčią.
Rugsėjo 15 dienos popietę, gimnazijos merginų šokių grupės „Vaivora" šokėjos kartu su kultūros centro folklorinio ansamblio ir Paluobių daugiafunkcinio centro šokių mylėtojais, smagiai linksminosi visuotinėje akcijoje „Visa Lietuva šoka".
Vasara praėjo... Dar viena... Vasara – kvepianti pievų malda. Vasara – atlapas langas į juodai nusirpusių vyšnių sodą, Į šviečiantį jazminų vakarą, Trumpa...​
Vaiko sveikatos pažymėjimas
2017 rugpjūčio 14 d.
Rugpjūtis paskutinis vasaros mėnuo. Tėveliai turi paskubėti vaiką nuvesti pas gydytoją, kad patikrintų jo sveikatą. Kasmet visi ikimokyklinio amžiaus vaikai ir mokiniai mokslo metų pradžioje privalo į jų lankomą ugdymo įstaigą pristatyti Vaiko sveikatos pažymėjimą (formą Nr. 027-1/a). Vaiko sveikatos pažymėjimas yra dokumentas, kuris turi būti kruopščiai ir tinkamai užpildytas. Tėveliai, turi atkreipti dėmesį, ar Vaiko sveikatos pažymėjime įrašyta išdavimo data, nes pažymėjimas išduodamas metams laiko. Taip pat turi būti nurodyta įstaiga, kurioje buvo tikrinta vaiko sveikata, pažymėjimo registracijos numeris bei gydytojo kontaktai, telefono numeris, kuriuo būtų galima susisiekti iškilus neaiškumams. Sveikatos tikrinimo metu gydytojas įvertina vaiko fizinę būklę, vaiko ūgį, svorį, kraujospūdį, regą, kraujotakos, kvėpavimo, nervų, virškinimo, skeleto-raumenų ir kitų sistemų funkcionavimą bei jo galimybes dalyvauti mokyklos ugdymo veikloje, įskaitant kūno kultūros ugdymą, tai svarbu parenkant krūvius. Gydytojas nustato ir fizinio ugdymo grupę, jeigu vaikas dėl sveikatos būklės atleidžiamas nuo kūno kultūros pamokų, nurodoma kuriam laikui. Vaiko sveikatos pažymėjime turi būti nurodoma specifiniai mitybos reikalavimai, alergijos ir lėtinės ligos, kas yra svarbu suteikiant pirmąją pagalbą mokykloje. Atkreipiame dėmesį, kad turi būti ir gydytojo odontologo įrašai apie vaikų dantų ir žandikaulio būklę.
Birželio 23-28 dienomis „Kreidukų“ būrelio geologės puikiai praleido laiką 33-čioje jaunųjų geologų stovykloje Dauguose.
     Birželio 15-25 dienomis Griškabūdžio gimnazijos merginų šokių grupė "Vaivora" dalyvavo tarptautiniame jaunimo folkloro festivalyje "Primorsko 2017", tai pirmoji kolektyvo išvyka į užsienį. Festivalis merginoms paliko neišdildomus įspūdžius. Nors kelionė buvo ilga, truko 2,5 paros autobusu į vieną pusę, bet tai neužgožė puikios nuotaikos, nusiteikimo ir džiaugsmo už galimybę dalyvauti puikiame festivalyje. Į festivalį vaivorietės vyko kartu su Šakių "Pynės" šokių grupe. Ankstyvą birželio 17 dienos rytą, atvykus į kurortinį Bulgarijos miestą Primorską, lietuvaičius pasitiko šiltos ir nuoširdžios organizatorių šypsenos, kurios juos lydėjo visas dienas. Apsigyvenome labai šauniuose viešbučiuose.
informacija dėl spintelių, naujai ateinantiems moksleiviams bei visiems, kurie nuo kitų mokslo metų pageidaus naudotis spintelėmis.  Kartais, ypač mokslo metų pradžioje, sutarties ir rakto paruošimas gali užtrukti kiek ilgiau, tad rekomenduojame kuo ankščiau registruotis, kad galėtume paruošti bei pristatyti dar pirmąją rugsėjo savaitę.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2017 lieposArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
262728293012
 
 
 
 
 
       
3456789
 
 
 
 
 
 
 
       
10111213141516
 
 
 
 
 
 
 
       
17181920212223
 
 
 
 
 
 
 
       
24252627282930
 
 
 
 
 
 
 
       
31123456
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg