• ATNAUJINTA: 2018 lapkričio 20 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
​Griškabūdžio gimnazijos mokytojai, būdami pilietiški ir siekdami, kad švietimo sistemoje būtų daromos pagrįstos reformos, palaiko Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos nuo 2018 m. lapkričio 12 d.  skelbiamą tikrąjį streiką ir prie jo prisijungia nuo 2018 m. lapkričio 22 d., todėl lapkričio 22 – 23 pamokos gimnazijoje nevyks.
Sveikiname
2018 lapkričio 19 d.
Sveikiname 5-6 klasių berniukų ir mergaičių komandas zoninėse kvadrato varžybose užėmusius garbingas III-ąsias vietas.
Penktadienį, lapkričio 16 dieną, vaikų darželyje „Pumpurėlis” lankėsi sveikatos specialistė Loreta Zakarauskienė, kuri mokė „Kiškučių” ir „Pelėdžiukų” grupės vaikučius teisingai plautis rankytes, pasakojo apie tai, kaip svarbu laikytis švaros. Taip pat visi aiškinosi, kaip teisingai čiaudant užsidengti ir neapkrėsti kitų.
​KAS YRA TOLERANCIJA? Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas,  pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes...
Penktojo „Solidarumo bėgimo“ metu paaukota...
Sveikiname
2018 lapkričio 12 d.
Sveikiname pradinių klasių mokinius zoninėse kvadrato varžybose užėmusius I-ąją vietą
Lapkričio 7 dieną I – IV klasių mokiniai anglų kalbos mokėsi netradicinėje aplinkoje. Kauno Girstučio kultūros rūmuose jie kartu su anglų kalbos mokytoja A. Zymoniene žiūrėjo American Drama Group Europe pastatytą ir Europos moksleiviams rodomą garsiąją Viljamo Šekspyro dramą „Romeo ir Džiuljeta“. Moksleiviai išvydo žinomiausią pasaulyje meilės istoriją, papasakotą Šekspyro laikų anglų kalba, pajuto visais laikais populiarios Šekspyro kūrybos gilumą, prisilietė prie anglų kultūros ir įgijo naujų žinių.
Lapkričio 7 d. 1 kl.mokinius aplankė Lietuvos 100- mečio kelionės personažai katinas Tigras ir šuniukas Dumsius. Vaikai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, atliko linksmas užduotis. Už šią edukacinę programą dėkingi 1 kl. mokinei Godai ir jos tėveliams.
Giškabūdžio gimnazijoje spalio mėnuo, kurio šūkis šiemet „Kodėl aš myliu mokyklos biblioteką!“, buvo paminėtas labai aktyviai.
Penktadienį  gimnazijoje sveikatingumo savaitę vainikavo neformalaus ugdymo diena „Sveikatos ugdymas 2018“. Tą dieną klasėse, sporto salėje, koridoriuose, stadione  skambėjo mokinių ovacijos, juokas,  atsipalaidavimo atodūsiai, čepsėjo lūpos nuo sveiko maisto degustacijos...
2018-10-26,27,28 dienomis Vilniuje vyko pasaulio grapplingo imtynių čempionatas. Dalyvavo sportininkai iš  Rusijos, Latvijos, Baltarusijos, Lietuvos, Kirgizijos ir iš kitų šalių. Taip pat šiame čempionate dalyvavo ir Griškabūdžio gimnazijos mokinė Benita Eidikytė (8 klasė).
Ketvirtadienis-ketvirtoji sveikatingumo savaitės diena. Ji buvo skirta emociniam intelektui bei saugiam bendravimui internete ugdyti. Paskaitas 2-8, I-II klasių mokiniams skaitė Šakių visuomenės sveikatos biuro darbuotoja, psichologė Agnė Mišeikaitė.
Mūsų  gimnazijoje ir toliau tęsiasi sveikatos ugdymo savaitė, o dalyvauja joje kiekvienas pagal savo galimybes. Trečiadienį tryliktosiose Šakių rajono žmonių su negalia sporto žaidynėse dalyvavo IVb klasės gimnazistas Daivaras Ližaitis...
Trečiadienį, valandėlės metu gimnazijoje vyko akcija "5-asis solidarumo bėgimas". Nepabūgę gan nemielo oro, į bėgimą susirinko gausus būrys gimnazijos mokinių.
Sveikatos ugdymo savaitė tęsiasi: antradienį mokiniai turėjo galimybę pertraukų metu panirti į muzikos terapiją. Vestibiulyje ekrane keitėsi gamtos vaizdai, skambėjo relaksacinė muzika, pūpsojo sėdmaišiai, pagalvės, ant kurių mielai sėdinėjo tiek mažieji, tiek vyresnieji gimnazijos auklėtiniai.
Pirmadienį gimnazijoje startavo neformalaus ugdymo savaitė „Sveikatos ugdymas“. Tą dieną susidomėjimo sulaukė rekordų valanda. Sporto salėje šurmuliavo mokiniai, norintys save išbandyti šokinėjimo per  šokdynę, svarčių kilnojimo, gimnastikos lanko sukimo ir vieno rato bėgimo rungtyse.
Labai dažnai girdime diskutuojant apie mokyklą be sienų ir patyriminį ugdymą.Turbūt jau nerasime mokinių, kurie visą laiką praleidžia mokydamiesi tik klasėje. Ugdymas persikelia į muziejus, parkus, kitas netikėtas vietas. Pavyzdžiui Griškabūdžio gimnazijos ...
Sveikatos ugdymo savaitė
2018 spalio 19 d.
SPALIO 22-26 DIENOMIS GIMNAZIJOJE SVEIKATINGUMO UGDYMO SAVAITĖ“. Renginių planas čia...
Išvyka į Anykščius
2018 spalio 19 d.
Nei rudens lietus, nei žvarbus nebaugino penktokų ir šeštokų, susiruošusių į smagią kelionę po Anykščių apylinkes.
Lietuvoje vykdoma apklausa apie vaikų vasaros poilsį. Visų tėvelių ir mokinių prašome užpildyti klausimynus. Atsakymų laukiama iki 2018m. spalio 26d. Nuorodos į klausimynus čia...
Įvykių kalendorius
Arrow_back2018 birželioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
28293031123
 
 
 
 
 
 
 
       
45678910
 
 
 
 
 
 
 
       
11121314151617
 
 
 
 
 
 
 
       
18192021222324
 
 
 
 
 
 
 
       
2526272829301
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg