• ATNAUJINTA: 2017 lapkričio 22 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Dainuokim, dainuokim, dainuokim
2017 lapkričio 22 d.
Mūsų gimnazijos mažieji auklėtiniai lapkričio 22dieną puikiai pasirodė trečiajame rajoniniame dainų festivalyje "Dainuokim, dainuokim, dainuokim". Dainorėlius festivaliui ruošė mokytoja Eglė Černauskienė ir auklėtoja Vaiva Vasiliauskienė
IIIb klasės kelionė į Kauną
2017 lapkričio 22 d.
Lapkričio 16d. IIIb klasės mokiniai ir auklėtoja Vida vyko į edukacinę, kultūrinę, pažintinę išvyką  Kaune. Pirmas sustojimas-Aleksandro Stulginskio universitetas. Ten turiningai bei įdomiai praleido laiką klausydami lektorių paskaitų apie sėkmingą ateities pasirinkimą. Savo patirtimi dalinosi buvęs ASU studentas,  UAB „EWA" rinkodaros vadovas Skomantas Rukuiža ir aktorius Rokas Petrauskas.  Papietavę studentiškos košės, teorines ir praktines žinias pasitikrino elninių žvėrių amžiaus nustatymo ir kūrybinio mąstymo, atveriančio naujas galimybes laboratoriniuose užsiėmimuose. Bene pati smagiausia išvykos dalis - „Paklaidinimas kambaryje".  Čia  atsiskleidė kiekvieno iš mokinių loginis mąstymas, kūrybinis, komandinis  darbas, siekiant bendro rezultato - kuo greičiau išsilaisvinti iš mafijos kambario.
Viešojo kalbėjimo konkursas
2017 lapkričio 22 d.
Lapkričio 16d. Lukšių V. Grybo gimnazijoje vyko Šakių rajono mokyklų 10 -11 klasių mokinių viešojo kalbėjimo konkursas anglų kalba, kuriame mūsų mokyklą atstovavo II kl. gimnazistė - Giedrė Mačiulaitytė.  Septyni dalyviai iš visų rajono gimnazijų  paruošė 5 min. trukmės pranešimus, kurių tema - „Jei aš valdyčiau pasaulį“ („If I Ruled the World“). Konkurso dalyvių pasirodymai buvo vertinami už kalbėjimo laisvumą, improvizaciją, taisyklingumą, temos atskleidimą ir sąsajas su asmenine patirtimi.
Lapkričio 16 dieną mūsų darželis „Pumpurėlis” prisijungė prie Tarptautinės tolerancijos dienos. Atsižvelgdami į ugdytinių amžių, aptarėme žodžio „tolerancija” reikšmę ir prasmę. Kartu „Kiškučių” ir „Pelėdžiukų” grupės vaikučiai bei darbuotojos piešė ir iš spalvoto popieriaus kirpo savo rankas- šių metų tolerancijos simbolį ir jomis papuošė T raidę.Gimnazijoje taip pat buvo paminėta Tolerancijos diena.  Mokinių apipieštos ir iškirptos rankytės, virto klasės draugų rankomis atliktų gerų, gražių darbų metraščiais. Iš visų jų šeštos klasės mokiniai ir auklėtoja Auksė sukūrė gerumo ir gyvybės medžius, kurie puošia gimnazijos vestibiulio ir pradinių klasių sienas.
​Nuo 2016 m. gegužės 20 d. interneto adresu www.nerukysiu.lt pasiekiama svetainė, kuri motyvuoja nerūkyti, o rūkančius asmenis atsisakyti šio žalingo įpročio. Departamentas, siekdamas pritraukti didesnį lankytojų skaičių, šiemet atnaujino  interneto svetainės dizainą ir turinį. Atnaujintos interaktyvios priemonės, žemėlapis, kur kreiptis pagalbos metant rūkyti, sukurta nauja rubrika apie elektronines cigaretes ir rubrika „Klausk specialisto“, kurioje galima užduoti klausimus specialistams.
Sveikiname 3-4 klasių mokinių rajono kvadrato varžybų laimėtojus užėmusius III vietą.
Lapkričio 11 d. Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyko Respublikinio skaitovų konkurso I etapas. I-IV gimnazijų klasių grupėje iš 58 dalyvių mūsų gimnazijos IIa kl. mokinė Akvilė Giedraitytė tapo laureate ir pateko į II etapą, kuris vyks lapkričio 25 d. Linkime sėkmės Akvilei!
Mergaičių kvadrato varžybos
2017 lapkričio 13 d.
Sveikiname, 5-6 klasių mergaičių komandą, rajono kvadrato varžybose užėmusią II-ąją vietą.
Mokiniai, mokytojai, tėveliai!
2017 lapkričio 13 d.
Kviečiame Jus prisidėti atnaujinant mūsų gimnazijos Mokinių elgesio taisykles. Galbūt, Jūsų nuomone, vertėtų kai kurias pakeisti, sukurti naujų ar panaikinti buvusias. Savo gimnazijos aplinką ir kultūrą kuriame patys, tad nelikite abejingi – kiekvieno iš Jūsų pasiūlymai labai svarbūs ir reikalingi! Dabar galiojančias taisykles galite rasti čia. Pasiūlymus iki lapkričio 17 dienos rašykite mokyklos tarybos pirmininkei Jolantai Laurinaitienei (el. paštas jolanta36@inbox.lt  arba tiesiog komentuokite gimnazijos „Facebook“ paskyroje. ​
Kvadrato varžybos
2017 lapkričio 08 d.
Sveikiname, 5-6 klasių komandą, rajono kvadrato varžybose užėmusią II-ąją vietą.
Mūsų gimnazistai LMS forume
2017 lapkričio 08 d.
Spalio 27-29 dienomis Radviliškyje vyko LMS Rudens forumas 2017 'Išdrįsk- nebijok suklysti". Jame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai- Dominykas Šiugžda, Tomas Vaivada ir Simonas Buteikis. Dominykas atstovavo visą komandą ir buvo valdyboje. Tomas sėmėsi patirties komunikacijoje. Simonas- programų tinkle. "Grįžome pavargę, bet pilni naujų idėjų ir tas idėjas išnaudosime ŠRMT ir gimnazijos veiklose"- mintimis dalinosi Dominykas.
2017-10-28 Garliavos sporto ir kultūros rūmuose įvyko Europos grappling imtynių čempionatas. Dalyvavo sportininkų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kaliningrado, Rusijos, Airijos ir kt. Viso virš 120 sportininkų. Šakių ,,Ošimo'‘ ir ,,Audros''  trenerių Vytauto Smirnovo ir Neringos Žebrauskienės sportininkai  šiame čempionate pasirodė įspūdingai. Puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokinė, „Ošimo“ sportininkė Benita Eidikytė užėmusi aukštą II vietą.  „OŠIMO“ klubo vadovas ir treneris Vytautas Smirnovas dėkoja mokiniams ir jų tėveliams, mokyklų mokytojams už bendradarbiavimą kartu auklėjant ir ugdant kultūringą, sportišką, pagarbų jaunimą.
Spalio 25 d. ryte 8b klasės mokiniai išvyko į ekskursiją į Kauną. Pirmiausiai atlikome netradicine rytinę mankštą laipiojimo centre ,,Miegantys drambliai'”. Gavę pažymėjimus, patikrinę jėgas ir rankų stiprumą patraukėme į Septintąjį fortą. Čia susipažinome su forto istorija, atlikome orientacinę užduotį, ieškojome paslėpto lobio. Tai - komandinė rungtis, kurios metu turėjome įveikti logines užduotis. Važiuodami namo užsukome pasistiprinti ir atgauti jėgas.
Spalio 27 dieną akciją „Spalis – sporto ir sveikatingumo mėnuo“ pabaigėme neformaliojo ugdymo diena „Sveikatos ugdymas“. Tradiciškai rytas prasidėjo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgimu. Net iš pat ryto pliaupęs lietus nesutrukdė entuziastams įveikti numatytą trasą ir pasiekti finišą, o bėgikų koloną geranoriškai palydėjo Šakių PK pareigūnai.​
SVEIKINAME MOKINIŲ, MOKYTOJŲ IRVISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ KONKURSO „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ NUGALĖTOJUS ŠAKIŲ RAJONEGRIŠKABŪDŽIO GIMNAZIJOS 4 KLASĘ IR 8b KLASĘ UŽĖMUSIAS I-ĄSIAS VIETAS IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĘ UŽĖMUSIĄ II VIETĄ. 4 ir 8b klasės pateko į II etapą, kuris vyks Šiauliuose.
2017-10-21 Jurbarko sporto centre  vyko Lietuvos mastu  „Žalgirio Taurės“ MMA ir K-1 atviro ringo sportinės kovos. Šiose varžybose sporto klubas „Ošimas“ tarp visų atvykusių sporto klubų užėmė 2-ąją prizinę vietą.Jiems buvo įteiktas diplomas ir  sportinė taurė .Vygaudas Kaušius ir Vilius Naujokas  pagal MMA taisykles tapo  1 vietų čempionais.
Tinklinis
2017 spalio 23 d.
Šį sveikos gyvensenos ir sportiškumo penktadienį gimnazijoje karaliavo tinklinis. Gimnazijos mokinių tarybos pirmininko Dominyko iniciatyva į projektą sužaisti draugiškose rungtynėse buvo pakviestos Lukšių Vinco Grybo gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Nors kova buvo įtempta, o sirgaliai palaikė komandas iš visų jėgų, tiek mūsų vaikinai, tiek merginos nusileido Lukšių komandoms. Merginos pralaimėjo rezultatu 1:2 (17:21;21:18;13:15). Vaikinai – 1:2(14:25;25:22;13:15). Dėkojame Lukšių gimnazistams, kad palaikė mūsų akciją „Spalis – sporto ir sveikatingumo mėnuo“.
Spalio 18 dieną penktokai ir šeštokai kartu su auklėtojomis ir pavaduotoja V. Čeplevičiene lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje. Čia iš arti galėjome apžiūrėti įvairių tipų lėktuvus, sklandytuvus, sraigtasparnius, susipažinome su senovine ugniagesių įranga, išgirdome istoriją apie Dariaus ir Girėno – pirmųjų lakūnų, perskridusių Atlantą, – žygdarbį, galėjome iš arti pamatyti ir paliesti „Lituanicos“ repliką. Bet, žinoma, smagiausia buvo patiems „skristi“. Išbandėme net tris lėktuvo stimuliatorius, buvo įdomu atsidurti tikroje lakūno kabinoje ir vairuoti lėktuvą.                            
Programavimo pamokėlės
2017 spalio 23 d.
KTU Informatikos fakultetas (IF) kviečia moksleivius į 2017-2018 m. m. mokymų ciklą "Programavimo pamokėlės". Nemokamos ir nuotolinės pamokėlės bus skirtos visiems moksleiviams, norintiems išmokti programuoti C++ programavimo kalba. Moksleiviai, kurie nuoširdžiai ir atsakingai mokysis, gaus sertifikatus!   Pamokėlės vyks lapkričio-gegužės mėnesiais. Pirmoji pamokėlė bus paskelbta š. m. lapkričio 1 d. Registracija ir lygio nustatymo testas vyks nuo š. m. spalio 23 d. iki spalio 30 d.
Ketvirtadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko XII tradicinės žmonių su negalia sportinės žaidynės. Tarp Griškabūdžio seniūnijos komandos narių buvo ir gimnazijos IIIb klasės moksleivis Daivaras Ližaitis. Lenktynių neįgaliųjų vežimėliais rungtyje jis tapo nugalėtoju. Iš  varžybų vaikinas parsivežė ne tik taurę bei medalį, bet ir daug gerų emocijų, įgavo patirties bei įsigijo naujų draugų.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2017 birželioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
2930311234
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
567891011
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
12131415161718
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
19202122232425
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
262728293012
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg