• ATNAUJINTA: 2018 spalio 15 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
VU TSPMI studentų korporacija “RePublica” kartu su VU TSPMI ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru kviečia į Jaunųjų politologų mokyklą. Jei domiesi politika ar norėtum sužinoti apie ją daugiau ir esi 9-12 klasių moksleivis - nieko nelauk ir registruokis!
Dėmesio! Pasikeitė pamokų tvarkaraštis...
Spalio 9 dieną, Griškabūdžio gimnazijos antros klasės mokiniai lydimi mokytojos Eglės Sinkevičienės aplankė Kazlų Rūdoje esantį kaimelį Kardokus.
Mokytojų diena 2018m.
2018 spalio 08 d.
Kiekvieną rytą sugužėję į gimnaziją mokiniai sutinka laimingas mokytojų šypsenas. Kiekvieną rytą sveikinasi su jais, net nepastebėdami jų sunkaus, bei varginančio kasdieninio darbo dėl mokinių. Norėdami už tai padėkoti, gimnazijos mokiniai, penktadienį pakvietė visus mokytojus į renginį, kur bent trumpam linkėjo „pabėgti iš pamokų“, nusišypsoti, pasiklausyti mokinių atliekamų dainų, posmų, pasigrožėti besisukančiomis šokėjų poromis. Ne vieno mokytojo širdį suvirpino vedėjų tariami žodžiai: „…Mokytojai, mes suprantame Jūsų nelengvą kasdienybę ir esame laimingi, galėdami suteikti Jums džiaugsmo. Neneigsime, kad kartais ant jūsų pykstame, neklausome, bet atminkite, kad Jūs visada esate mums labai svarbūs ir autoritetingi. Jūs mus mokote ne tik rašyti, skaičiuoti, mąstyti, bet ir gyventi. Jūs – mūsų Mokytojai, kurie padedate suvokti tai, kas bus labai svarbu ateityje. Jūs Mokytojai - mūsų vedliai, mus vedantys dar nepramintais gyvenimo takais... Dėkojame už visas jūsų pastangas nuvesti mus teisingu keliu. Ačiū Jums už kantrybę, už ištvermę, žinias, kurias mums suteikiate, ačiū už tai, jog nesate abejingi ir visada esate pasiruošę mus išklausyti” - mintimis dalinosi Nomeda ir Modestas.
Spalio 4 dieną visoje šalyje vyko Nacionalinis konstitucijos egzaminas. Neaplenkė jis ir mūsų gimnazijos. Mokytojų Aušrelės ir Virginijos iniciatyva, prie egzamino užduočių palinko ir būrys gimnazistų. Geriausiai sekėsi Emilijai Savickaitei, surinkusiai 19 taškų. Sveikiname.
Duonos šventė 2018
2018 rugsėjo 24 d.
Rugsėjo 20 dieną Zanavykų muziejuje vyko DUONOS ŠVENTĖ „SU SAVO DUONA VISUR RASI SUOLĄ“. Joje lankėsi ir Griškabūdžio gimnazijos pradinių klasių trečiokai, ketvirtokai . Matėme javų kūlimą spragilais, grūdų arpavimą arpa, grūdų malimą rankinėmis girnomis, grucės grūdimą piestoje, miltų sijojimą rėčiu. Šventėje turėjome galimybę išbandyti vaikščiojimą kojūkais, galėjome pasėdėti už kombaino, traktoriaus vairo. Labai patiko ir duonienės sriuba, ją valgėme su pasigardžiavimu !
Minint pasaulinę savižudybių prevencijos dieną buvo nuolat akcentuojama, kad turime mažinti savižudybes veikdami kartu. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į didelį savižudybių skaičių ir siekiama ieškoti išeičių, kaip užkirsti tam kelią. Kiekvienas žmogus turi saugoti savo ir aplinkinių gyvybę. Itin norėčiau akcentuoti bendruomenės svarbą. Mes kiekvienas galime padėti žmogui, turinčiam minčių apie savižudybę.
Mokslo metų pradžios šventė ,,Pažinimo visata“ Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai į pietus išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų širdis nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis...
Gerbiami tėveliai, mokykloje yra įrengtos ČikuRaku daiktų saugojimo spintelės. Pageidaujant naudotis spintele, kviečiame registruotis jau dabar. Jūsų užsakymą paruošime ir pristatysime rugsėjo pirmosiomis dienomis tiesiai į mokyklą. Naujiems mokiniams ir visiems pageidaujantiems naudotis spintele registracija vyksta internetu: www.čikuraku.lt/noriu 
Birželio 16 dieną gimnazijos IIa klasės mokinių grupė dalyvavo lietuvių kalbos dienai skirtame renginyje Zyplių dvare. Čia Justas, Miglė, Airida, Raminta ir Gerda turėjo galimybę parodyti savo sumanumą orentacinėse varžybose ir pasitikrinti žinias mokytojo A. Grinkevičiaus suorganizuotame protmūšyje. Mokiniai pasirodė puikiai, neliko nepastebėti - buvo apdovanoti labai skaniais prizais!
Birželio 14 dieną, 12 val. gimnazijos mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į Gedulo ir Vilties dienos paminėjimą. Susirinkusieji nulenkė galvas prieš Sibiro lageriuose žuvusius lietuvius.  Jų atminimą pagerbė Tylos minute.
Birželio 6 dieną Šakių rajono moksleivių tarybos nariai surengė orientacines varžybas po Griškabūdžio apylinkes. Varžybų metu, miestelyje komandos bėgiojo į paskirtus punktus vykdė užduotis. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti skaniai prizais, bei dovanomis iš Šakių JKSC. Renginyje dalyvavo šešios komandos iš „Žiburio", „Varpo", Lekėčių ir Griškabūdžio švietimo įstaigų. Mokiniai praleido tikrai nuostabų laiką, su truputėliu sporto :)
Mūsų gimnazija dalyvauja nacionaliniame projekte „Nepamirš parašiuto". Tai „SoDros" iniciatyva vykdomas projektas, padedantis mokiniams susigaudyti nelengvame galvosūkyje-socialinio draudimo sistemoje. Juo siekiama į suaugusiųjų gyvenimą žengiantiems jaunuoliams suteikti žinių apie darbą ir garantijas ligos, darbo netekimo ir kitais atvejais.
Gegužės 21 d., Šakiai. Pirmadienį, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Kauno AVMI Šakių MPD poskyryje atidaryta vaikų piešinių paroda „Surinkti mokesčiai = graži vaikystė“. Šakių MPD erdvėse eksponuojama 15 Griškabūdžio gimnazijos moksleivių (7-8 kl.) kūrybinių darbų, kurie iliustruoja vaikų mintis apie darnios ir tvarios ateities vystymą suvokiant sąžiningai renkamų mokesčių pareigą.
Penktokų išvyka
2018 birželio 08 d.
Penktokai besibaigiančius mokslo metus palydėjo pramogomis batutų parke ,,Jump Space“ ir apsilankymu paslaptinguose ir šiurpiuose IX forto požemiuose. Įspūdžių pakaks ilgam!
Sveikiname
2018 birželio 01 d.
Sveikiname...
​Gegužės 30 dieną, trečiadienį, trečiokai lankėsi Paluobiuose. Prie mokyklos – daugiafunkcio centro mus pasitiko bibliotekininkė Roma Kaminskienė, kuri pasiūlė surasti kapitono Flinto paslėptą lobį. Ieškojome pagal žemėlapį. Įveikėme  ne vieną užduotį, kol suradome.  Sprendėme kryžiažodžius, galvojome palyginimus, teko prisiminti ir pasakų personažus, šokome, dainavome.  Suradę lobį, keliavome į Paluobių Šv. Angelų Sargų bažnyčią. Klebonas Andrius VAITKŪNAS papasakojo bažnyčios istoriją, padovanojo po Šv. paveikslėlį.  Šioje kelionėje patyrėme daug teigiamų emocijų.
Paskutinio skambučio šventė
2018 gegužės 28 d.
Gegužės 25-ąją aštuntai abiturientų laidai nuskambėjo Paskutinis skambutis...
​Gegužės 24 dieną, ketvirtadienį, Griškabūdžio gimnazijos aštuntokai su auklėtoja Karolina dalyvavo orientacinėse varžybose ,,Ištiesk pagalbos ranką".
Informuojame, kad gegužės 30d. (trečiadienį) 11val. kviečiame atvykti į Griškabūdžio gimnazijos 11 kabinetą, vyks susitikimas su mokytoja ir sveikatos priežiūros specialiste.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2018 gegužėsArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
30123456
 
 
 
 
 
 
 
       
78910111213
 
 
 
 
 
 
 
       
14151617181920
 
 
 
 
 
 
 
       
21222324252627
 
 
 
 
 
 
 
       
28293031123
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg