• ATNAUJINTA: 2018 kovo 21 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Sveikatiada
2018 kovo 21 d.
„Sveikatiada” – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą, vykdoma nuo 2008 metų. Griškabūdžio gimnazijos mokiniai dalyvauja nuo 2011 metų pradžios.
SVEIKINAME
2018 kovo 20 d.
Sveikiname...
Šiandien mūsų gimnazijos IIIa klasės mokinys, mokinių tarybos pirmininkas, Dominykas Šiugžda dalyvavo 23-ajame, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos organizuotame vyresniųjų klasių mokinių žinių konkurse "Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę" rajoniniame ture.  Linkime sėkmės ir lauksime pakvietimo į nacionalinį turą.
​Mažieji šokių studijos „Vaivora“ šokėjai, su vadove Vida,  kovo 16 d. dalyvavo sostinėje, šv. Kristoforo progimnazijoje surengtame šalies šokių festivalyje - konkurse ,,Šokim, šokim nesustokim 2018“.
1-4 klasių mokiniams:  „Draugystės pamoka“. Pamokas veda vyresniųjų klasių mokiniai. Klasės nuotraukų ir palinkėjimų albumas. Klasių mokytojai.Skaitykite toliau...
Biologijos olimpiada
2018 kovo 19 d.
Kovo 8-10 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko jau 51-oji respublikinė biologijos olimpiada „LitBo'51“. Šiais metais iš Marijampolės apskrities į III-ąjį turą pateko 3 gimnazistai, tarp jų ir mūsų gimnazijos dešimtokė Živilė Naujokaitytė, kuri rajoninio turo metu respublikoje užėmė 5 vietą. Kartu su mokytoja Neringa Stravinskiene anksti ryte Živilė išvyko į tolimą kelionę link Mažeikių.​
DĖMESIO!
2018 kovo 16 d.
Kovo pradžioje atšilus orams pradėjo tirpti ledas ant upių, ežerų ir kitų vandens telkinių. Šios savaitės pabaigoje ir kitos savaitės pradžioje prognozuojami vėsus orai, naktį vietomis gali atšalti iki 9 – 13 laipsnių šalčio, dieną 2 – 4 laipsniai šalčio, todėl ant vandens telkinių vėl pradės formuotis ledas. Būkite atsargūs, perspėkite kitus asmenis kurie eis ant ledo apie pavojų. Atsitikus nelaimei skambinkite Bendruoju pagalbos telefonu 112.
Per respubliką keliauja Lietuvos moksleivių sąjungos projektas „Suprask Lietuvą“. Neaplenkė jis ir mūsų gimnazijos. Kovo 14 d. I-III klasių mokinių atstovai dalyvavome projekto paskaitoje, kurias skaitė LMS atstovai Simas Sirtautas ir Jurgita Juodišiūtė.
Sveikiname
2018 kovo 13 d.
Sveikiname...
Kovo 9 - darželio vaikučiams buvo turininga. Ryte lankėsi pradinėje mokykloje, kur vyko renginys  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Šiemet Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena bus švenčiama sekmadienį, tad mūsų gimnazija ją paminėjo jau penktadienį.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimo renginiai gimnazijoje
Šimtadienis
2018 kovo 05 d.
​Žvarbų kovo antrosios vakarą trečiokai visą gimnazijos bendruomenę pakvietė į tradicinę Šimtadienio šventę. Kiekvienais metais ši šventė stebina gimnazistų išradingumu, atsakingumu ir puikiai parengta programa. Šį kartą Šimtadienio tema 8 kanalo laida ,,Visi turi paslapčių“ skambėjo intriguojančiai. Ir iš tiesų renginyje netrūko netikėtumų, buvo sukurta jauki atmosfera, o pilnutėlėje salėje susirinkę žiūrovai jautėsi tarsi stebėtų profesionalų sukurtą laidą.
Sveikiname
2018 vasario 26 d.
Sveikiname Benitą Eidikytę ir Vilių Naujoką!
     ​Nepaisydama pačiu netinkamiausiu laiku užklupusios  gripo epidemijos, mūsų gimnazijos bendruomenė prasmingai šventė atkurtos Lietuvos gimtadienį.     Jau vasario 14 dieną protų mūšyje, kuriame teko parodyti žinias apie mūsų šalies geografiją, sportą, istoriją ir kultūrą, susirungė 5 – 8 klasių komandos, ketvirtadienį į protų kovas įsitraukė pradinukai, o vėliau originalius, mokytojo Alvydo Grinkevičiaus sukurtus klausimus teko gvildenti gimnazistams. Šiose kovose pralaimėjusiųjų nebuvo, nes visos komandos įrodė, kad myli savo kraštą, domisi jo istorija bei dabartimi, patyrė daug gerų emocijų, azarto ir, be abejo, dar daugiau sužinojo ir išmoko.
Vasario 13 dieną vaikų darželyje „Pumpurėlis” vyko linksma ir triukšminga žiemos palydėtuvių, išvarymo šventė- Užgavėnės. Nors žiema šiemet ir nespėjo įkyrėti, bet visi su nekantrumu laukiame ateinančio pavasario. Persirengę įvairiais personažais ir užsidėję pačių gamintomis kaukėmis, trankiu šventimu norėjome išvyti žiemą.
Kviečiame dalyvauti Lietuvos 100-mečio renginiuose.
Sveikiname
DĖMESIO!
2018 vasario 08 d.
Nuo vasario 9 d. (penktadienio) iki vasario 13 d. (antradienio)  gimnazijoje, dėl gripo epidemijos,  nutraukiamas ugdymo procesas.Pasveikę į gimnaziją susirenkame vasario 14 d. (trečiadienį). Administracija
Įvykių kalendorius
Arrow_back2017 gegužėsArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
1234567
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
891011121314
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
15161718192021
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
22232425262728
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
2930311234
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg