• ATNAUJINTA: 2020 gegužės 27 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Ugdymo procesas gimnazijoje iki mokslo metų pabaigos vyks nuotoliniu būdu.
Sveikinimas abiturientams...
2020 gegužės 22 d.
Sveikinimas abiturientams...
Paskutinis skambutis 2020m.
2020 gegužės 22 d.
Mes, X laidos Griškabūdžio gimnazijos abiturientai, paliekame mokyklą neįprastomis sąlygomis ir testamentą perduodame ne žodžiu, o nuotoliniu būdu. Pradėję pirmuosius žingsnius mokslo link Griškabūdžio vidurinėje mokykloje, žengiame į kitą gyvenimo etapą baigdami Griškabūdžio gimnaziją Zoom'e.
Sveikiname
2020 gegužės 17 d.
Kovo mėnesį visoje šalyje paskelbtas karantinas sustabdė įprastą žmonių gyvenimą. Šis laikotarpis sutapo su tarptautine Žemės diena. Vištyčio regioninis parkas kvietė visų klasių mokinius  dalyvauti konkurse „Galvok globaliai, veik lokaliai“.
Kviečiame dalyvauti projekto "Įdomiosios pamokos" akcijoje "Padėkok mokytojui". Kiekvienas, turintis vaikų, puikiai supranta, koks beprotiškai sudėtingas šis laikas buvo jų mokytojams.
VDU video paskaitos mokykloms
2020 gegužės 06 d.
Lietuvoje įvedus karantiną, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) susidūrė su dideliu mokyklų noru ir siekiu pamokas organizuoti nuotoliniu būdu bei kreipimųsi kaip tai padaryti savalaikiai, įdomiai ir patraukliai atliepiant skirtingų klasių moksleivių poreikius.
Brangūs mokiniai,   Karantino laikotarpis – didelis išbandymas visiems žmonėms. Jei namuose patiriate skriaudą, suaugusiųjų ar kitų vaikų smurtą, nepriežiūrą, patyčias, priekabiavimą ar kitą grėsmę savo atžvilgiu tiesiogiai ar internete – NETYLĖKITE!
Nuotolinio ugdymo taisyklės, nuotolinis mokymas (el. dienynas mokiniams ir mokytojams), nuotolinio mokymo įrankių vadovas (el.dienynas), kuriuos rasite čia...
Geri rankų higienos įgūdžiai sumažina užkrečiamųjų ligų plitimo riziką bei yra viena pagrindinių infekcijų prevencijos ir kontrolės priemonių. 2020m. šūkis – „Slaugytojos ir akušerės, tinkama priežiūra jūsų rankose!“ (angl. „Nurses and Midwives, clean care is in your hands“).Esant dabartinei karantino situacijai dar kartą visi prisiminkime rankų higienos veiksmus. 
2020m. balandžio 23d. buvo priimtas spendimas d​ėl COVID-19 ligos valdymo priemonių vaikų priežiūros organizavimui įstaigose, kurį galite rasti čia...
Sveikiname
2020 balandžio 23 d.
Sveikiname septintokę Austėją Baubonytę, Respublikinio rašinių konkurso trečios vietos laimėtoją!
Technologijų naudojimo klausimais konsultuoja gimnazijos IKT koordinatorė Neringa  Stravinskienė, biologijos mokytoja metodininkė (el. paštas nstravinskiene@gmail.com).
Jaunųjų geologų būrelio "Kreidukai" nariai dalyvavo projekte " Akmuo mano aplinkoje".
Kviečiame dalyvauti konkurse
2020 balandžio 20 d.
Kviečiame dalyvauti konkurse „Aš - namų karalius“. Plačiau čia...
Konkursas
2020 balandžio 20 d.
Lietuvos moksleivių sąjungos Šakių rajono moksleivių tarybos nuotoliniu būdu organizuojamas renginys „Kiek žinai apie Lietuvą?" Kahoot! platformoje. Renginys vyks 04-24. Užsiregistruoti galima čia...
Rekomendacijos tėvams
2020 balandžio 17 d.
Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos tėvams, kaip bendrauti su vaikais apie Covid-19
MEL – tai projektas, siekiantis suburti elektroniniu sportu besidominčius lietuvių moksleivius, juos edukuoti ir suteikti galimybę varžytis, tobulėti bei būti pastebėtiems esporto srityje. Lygą sudaro du sezonai per metus, kiekviename sezone moksleiviai turės galimybę atskleisti savo gebėjimus Counter Strike: Global Offensive (CS:GO), League of Legends (LoL) ir Fortnite disciplinose. Tiek CS:GO, tiek LoL disciplinas vainikuos finalams skirti renginiai, kurių metu stipriausios Lietuvos mokyklų komandos kovos dėl čempionų titulo.
Pagalba tėvams
2020 balandžio 14 d.
Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad  šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt).
Dėmesio
2020 balandžio 10 d.
         Primename, kad gimnazija gali padėti, jei  turima kompiuterinė įranga išėjo iš rikiuotės. Kviečiame mokinių tėvus kreiptis dėl laikino pasinaudojimo gimnazijos IT įrenginiais (kontaktinis telefonas 8 345 41260).                                                                                        
ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2019 M. RUGPJŪČIO 29 D. ĮSAKYMO NR. V-960 „DĖL 2019–2020 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO...
Įvykių kalendorius
Arrow_back2020 balandžioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
303112345
 
 
 
 
 
 
 
       
6789101112
 
 
 
 
 
 
 
       
13141516171819
 
 
 
 
 
 
 
       
20212223242526
 
 
 
 
 
 
 
       
27282930123
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg