• ATNAUJINTA: 2019 spalio 21 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Prašymas prisidėti
2019 spalio 21 d.
Prašome prisidėti prie Šakių raj. Griškabūdžio mokyklos 200 metų jubiliejaus šventinių renginių. Nuoširdžiai dėkojame!
Prieš 200 metų rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėta Griškabūdžio parapinė mokykla. Lapkričio 22 dieną kviečiame žingsnis po žingsnio prisiminti kelią, kuriuo šimtmečiais keliavo ne viena Griškabūdžio apylinkių žmonių karta. Laukiame buvusių ir esamų mokinių, mokytojų ir visų, kam svarbi Griškabūdžio mokyklos praeitis, dabartis ir ateitis, kad vieningai ištartume: „BUVOME! ESAME! BŪSIME!“
              „Deutsch mit Brille“ – taip šiemet vadinosi vokiečių kalbos dienos Kidulių pagrindinėje mokykloje, kurioje jau ne pirmą kartą lankosi mūsų 6 -10 klasėse besimokančių mokinių grupė.
Spalio 17d. Griškabūdžio gimnazijoje apsilankė ŠRMT (Šakių Rajono Moksleivių Taryba). Tarybos pirmininkas Robertas Puišys kartu su savo kolega Viktorija Gurajūte išsamiai papasakojo apie mokyklų savivaldos, bei LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) veiklą. 
Draugystės diena
2019 spalio 18 d.
​Spalio 16 dieną, trečiadienį,  Griškabūdžio gimnazijos pradinė  mokykla  sulaukė gausaus būrio svečių. Vyresniųjų klasių mokytojai atsiliepė į kvietimą dalyvauti  DRAUGYSTĖS DIENOJE.
Spalio 9d. 10 klasės mokiniai važiavo į Griškabūdžio žemės ūkio bendrovę, kur vyko integruota pamoka. Susipažino su patalpomis ir turėjo galimybę pamatyti iš arčiau kaip vyksta darbas bendrovėje. Ten juos smagiai sutiko darbuotojai ir papasakojo apie veiklą, atsakė į visus mokinių užduodamus klausimus. Mokiniai ir mokytojai susipažino su naujomis technologijomis.
Spalio 10-12 dienomis minimos Erasmus dienos, kurių metu pasauliniu mastu skleidžiamos žinios apie šią mokinių mainų programą. Prie vieno iš renginių, skirtų šiai progai paminėti, prisijungė ir IV kl. mokiniai su anglų kalbos mokytoja Audrone Zymoniene, kurie anglų kalbos pamoką praleido netradiciškai bei priėmė iššūkį surasti skaitmeninį raktą ir pabėgti iš virtualaus pabėgimo kambario (Erasmusdays2019 escape room).
Griškabūdžio gimnazija minėjo kasmetinę Mokytojų dienos šventę. Šiais metais mūsų mokyklos pedagogus abiturientai pakvietė į “Miuziklo garbės apdovanojimus”. Nominacijų teikimo ceremonijoje sveikinimo žodį atvyko tarti Šakių r. savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis. Gimnazijos moksleiviai pedagogams dovanojo muzikinius pasirodymus ir šiltus žodžius.
Spalio 9d. Griškabūdžio gimnazijos jaunieji šauliais, su mokytoja Vida Čeplevičiene, dalyvavo Krašto apsaugos dienos paminėjime, Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Kęstučio Motorizuotame Pėstininkų Batalione (Tauragės raj. ). Mokiniai smagiai leido laiką paskaitose, klausydami apie bataliono istoriją, savanorius ir jų veiklą, pabuvojo muziejuje, buvo supažindinti su ginklais ir technika, susipažino su tarnaujančiųjų gyvenimo sąlygomis, klausėsi pasakojimų apie kareivių kasdienybę. Smagiausia ir labiausiai įsimintina atrakcija-pasivažinėjimas šarvuočiu. Jis paliko ypatingą įspūdį.  
Portalo lrytas.lt paskelbtuose „Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimuose 2019“ visą bendruomenę kviečiame palaikyti ir balsuoti už mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Jolantą Laurinaitienę. Balsuoti galima kartą per parą iki spalio 31 d. Nugalėtojai bus skelbiami lapkričio 4 d.
Šiais mokslo metais gimnazijoje toliau bus įgyvendinama patyčių prevencijos programa „Friends“, kuri be kitų priemonių numato ir sistemingas gimnazijos bendruomenės apklausas. Informuojame, kad  šių metų spalio 7-11 dienomis bus vykdoma anoniminė 5-8, I-IV klasių mokinių ir darbuotojų apklausa. Pagrindinis jos tikslas- išsiaiškinti gimnazijoje vykstančio priekabiavimo, bauginimo, patyčių ir kito žeminančio elgesio apraiškas ir priežastis. Gauti duomenys padės stabdyti netinkamą elgesį ir taip kurti saugią aplinką ir gerovę.
Europos kalbų diena
2019 rugsėjo 26 d.
​Rugsėjo 26-ąją gimnazijose, mokyklose, darželiuose, kultūros įstaigose vyksta renginiai skirti Europos kalbų dienai paminėti. Mūsų gimnazijoje šiai datai skirti  vyko du konkursai. Vienas iš jų,  tai dešimtasis užsienio kalbų konkursas "Eruditas 2019". Į jubiliejinį konkursą, kurį kasmet dosniai remia Rimutė ir Leonas Galginaičiai, susirinko gausus būrys mokinių. Bet konkursas yra konkursas, tad sėkmingiausieji buvo: vokiečių kalbos diktanto laimėtojas Deividas Slavickas; rusų kalbos dailyraščio pirmos vietos nugalėtojas Dominykas Sendžikas; anglų kalbos diktanto 6-7 klasių grupėje Daivaras Demikis, o 8-I klasių grupėje- Mantas Jasulevičius. Kalbų eruditėmis išrinktos: III-ąją vietą užėmusi Emilija Slavickaitė, II-ąją- Giedrė Mačiulaitytė, o Laureate tapo Živilė Naujokaitytė.
Rugsėjo 25 dieną pirmokus aplankė Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė.  Vaikai mokėsi saugiai elgtis kelyje: pereiti važiuojamąją dalį, saugiai  išlipti iš autobuso. Papasakojo ir parodė, kaip teisingai naudoti atšvaitus. Atsisveikindama bendruomenės pareigūnė padovanojo mokiniams ir mokytojai po knygelę apie saugų eismą.
Bėgo metai. Žiemas keitė pavasariai, vasaras ruduo, metus keitė metai, o dešimtmečius šimtmečiai. Šimtmečių tėkmės kraitė prisipildė sentimentalių prisiminimų, kas buvo,  yra ir vilties, kas dar bus.  Apie prisiminimus renginio vedėjos prakalbo neatsitiktinai, nes šiais metais gimnazijos bendruomenė gyvena neeilinėmis nuotaikomis - prieš du šimtmečius pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta Griškabūdžio mokykla, kurioje tais metais mokėsi vos 40 mokinių.   Tad šiandien mes švenčiame Griškabūdžio mokyklos dviejų šimtų metų gyvavimo jubiliejų. Todėl  pačius šilčiausius žodžius norime tarti tau, mūsų mokykla, kur bėgant metams keitėsi jos išvaizda, statusas,  mokinių bei mokytojų gausa. Tau norime nusišypsoti 200 kartų, tarti 200 nuostabiausių žodžių, padovanoti 200 gražiausių gėlių.
Sveikiname
2019 rugpjūčio 30 d.
Griškabūdžio gimnazijos kolektyvas sveikina visą bendruomenę su Mokslo ir žinių diena bei skiria šią mokytojo Romano kūrybos dainą...
2019 birželio 25–30 dienomis Veisiejuose vyko jubiliejinė 35-oji Jaunųjų geologų stovykla „Kur uolienos mineralai“. Šiemet stovykloje dalyvavo būreliai iš Šalčininkų (Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos būrelis „Titnagas“, vadovė Janina Puronienė), Gargždų (Kranto vid. mokyklos būrelis „Gargždas“, vadovė Audronė Butkevičiūtė-Remeikienė), Kulių (Kulių vid. mokyklos būrelis „Kūliai“, vadovė Jolanta Pieškuvienė), Biržų (Aušros vid. mokyklos būrelis „Gipsas“, vadovė Liuda Mažeikaitė), Griškabūdžio (Griškabūdžio gimnazijos būrelis „Kreidukai“, vadovė Marija Senkienė), Maišiagalos (Maišiagalos LDK Algirdo vid. mokyklos būrelis „Legenda“, vadovė Daiva Petkauskienė), Mosėdžio (Mosėdžio gimnazijos būrelis „Amonitas“, vadovas Virgilijus Pajarskas), Betygalos (Betygalos būrelis „Fosilija“, vadovė Marytė Navakauskienė).
Gimnazijos garbė 2019
2019 birželio 03 d.
Gegužės 31 dieną gimnazijoje vyko mokinių ir mokytojų pagerbimo šventė „Gimnazijos garbė 2019". Pasidžiaugėme mokinių  aukštais mokymosi rezultatais, padėkojom olimpiadų, konkursų ir varžybų prizininkams bei nugalėtojams. 
Valkų mūšio aidai
2019 gegužės 21 d.
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena tradiciškai minima Valkų kalvose. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, lydimi pavaduotojos Vidos,  paminėjime-žygyje dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai. Tai puikūs, patriotizmu degantys jaunieji šauliai, „Juodasis vilkas“ būrio nariai - Gabija Matukaitytė, Emilija Slavickaitė, Donata Sendžikaitė, Gabrielė Valkauskaitė, Dominykas Baranauskas, Vilmantas Gudaitis, Erikas Girdauskas ir Eitvidas Stankevičius.
5-10 kl. mokinių apklausa
2019 gegužės 21 d.
Kreipiamės į Jus norėdami paprašyti pakviesti mokinius dalyvauti socialinės-pilietinės ir pažintinės kultūrinės veiklos tyrime. Mokinių socialinė-pilietinė veikla nuo 2017-2018 mokslo metų tapo privaloma pagrindinio ugdymo pakopos mokinių ugdymo proceso dalimi. Svarbu sužinoti, kaip mokyklų organizuojamą socialinę-pilietinę, o tuo pačiu – ir pažintinę kultūrinę veiklą, jos įvairovę, pasirinkimo galimybes vertina patys mokiniai; išgirsti jų nuomones, ką reikėtų tobulinti šių veiklų organizavime, kad jos taptų mokiniams patrauklesnės.
Tiems moksleiviams, kurie toliau nesinaudos ČikuRaku spintele (baigė mokyklą, keičia ar kt.), apie sutarties nutraukimą būtina pateikti duomenis -paslaugos.cikuraku.lt  Kad raktų grąžinimas vyktų sklandžiai ir neapkrautų mokyklos administracijos, visus sugrįžusius raktus (jei pasiektų administraciją ar auklėtojus) prašome įmesti į ČikuRaku pašto dėžutę esančią prie spintelių (turi matytis spintelės numeris).
Įvykių kalendorius
Arrow_back2019 balandžioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
1234567
 
 
 
 
 
 
 
       
891011121314
 
 
 
 
 
 
 
       
15161718192021
 
 
 
 
 
 
 
       
22232425262728
 
 
 
 
 
 
 
       
293012345
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg