• ATNAUJINTA: 2019 kovo 18 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
​Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.
Sveikiname
2019 kovo 18 d.
Sveikiname GIEDRĘ MAČIULAITYTĘ rajoninėje dailės olimpiadoje užėmusią III-ąją vietą.
Sveikiname
2019 kovo 15 d.
​Sveikiname rajoninės geografijos olimpiados prizininkus:I VIETA: Skaistė Rinkevičiūtė, Deividas Rūškys, Emilija Savickaitė, II VIETA:  Raminta Valaitytė, III VIETA: Ugnė Naujokaitytė.
Tėvelių dėmesiui
2019 kovo 13 d.
Gerbiami Tėveliai, kovo 07 d. mokytojų tarybos posėdyje buvo aptariamos priežastys, neleidžiančios mokiniams siekti aukštesnių ugdymo(si) rezultatų. Tarp visų kitų buvo svarstomi ir mokinių, ir mokytojų pastebėjimai, kad sėkmingam ugdymo(si) procesui labai trukdo nesaikingas naudojimasis mobiliaisiais telefonais pamokų metu, išskyrus atvejus, kai jie reikalingi užduotims atlikti.           
Vasario 8-ąją dieną mūsų gimnazijos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Protmūšio metu grupėmis suskirstyti dalyviai atsakymus galvojo į įvairiausius klausimus. Pasveikinti su švente visų dalyvių atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Hasse, kuri protmūšio lauretus apdovanojo Seimo įsteigtais prizais. Visi šventės dalyviai išėjo su puikiomis nuotaikomis, nešini saldžiomis dovanomis. Už trispalvius saldumynus dėkojame Emilijos ir Gabijos mamytei ir 8 klasės auklėtojai Jūratei.
Kovo 8 dieną gimnazijos lietuvių kalbos kabinetai vos talpino visus norinčius  dalyvauti Nacionaliniame diktante.  Nacionalinis diktantas - tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. 2019-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau 12-ą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.
Tėveliai ir mokytojai prašome susipažinti su ankstyvosios intervencijos programa, kurią rasite čia...
Kovo 5 dieną Griškabūdžio gimnazijos pradinukai atidarė „Užgavėnių dirbtuvėles". Renginį pradėjo mokytoja Dalia Puidokaitienė. Ji papasakojo vaikams apie Užgavėnių tradicijas, papročius, kaukes. Vėliau mažieji savo klasėse drauge su mokytojomis Egle Černauskiene, Lina Sinkevičiene, Egle Sinkevičiene gamino Užgavėnių kaukes. Žiema užtikrintai išvaryta, Kanapinis blynais pavaišintas.Pavasaris visų šventės dalyvių širdyse prikviestas.
Kovo 5 dieną gimnazijos moksleiviai susitiko su Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus specialistais. Gimnazistai išgirdo išsamios informacijos apie centro siūlomas ugdymo programas bei karjeros planavimo galimybes.
Užgavėnės
2019 kovo 05 d.
Ar žinote, kad zanavykų krašte per Užgavėnes būdavo vaišinamas kiekvienas į namus užėjęs žmogus?  Net jei jis būtų sotus, privalėdavo kiekvieno mėsiško valgio po truputį paimti. Sekdami šia tradicija šeštokai surengė Užgavėnių ragaučių. Visa mokykla vaišinosi ne tik tradiciniais Užgavėnių valgiais – blynais, kropeliais, spurgomis, lašiniais, bet ir kitokiais gardumynais.                          
Vasario 26 dieną vyko rajoninė istorijos olimpiada. Joje dalyvavo 18 rajono mokyklų mokinių. Jauniausias olimpiados dalyvis - mūsų gimnazijos moksleivis Deividas Rūškys. Džiaugiamės ir didžiuojamės Deivido pademonstruotomis žiniomis. Jis buvo stipriausias iš visų mūsų gimnaziją atstovavusių mokinių.                                                                                                                          
Pirmąją pavasario dieną mūsų gimnazistai šventė pačią linksmiausią šventę - Šimtadienį. Šį kartą trečiokai visus pakvietė į miuziklo užkulisius. Visa bendruomenė sulaikiusi kvapą stebėjo atranką į naują miuziklą, kurio premjera bus po 100 dienų. Griežta režisierė buvo sumaniusi daug išbandymų, tačiau šaunūs ketvirtokai ir trečiokai visas užduotis įvykdė išradingai ir linksmai. Žiūrovai negailėjo plojimų ir palaikymo jauniesiems artistams, kurie visiems dovanojo gerą nuotaiką ir puikų vakarą. Žiūrovai ir dalyviai dėkoja trečiokams ir jų klasės vadovei Ingai Ižganaitienei už įspūdingą renginį.
2019 m. kovo 1 dieną Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2008 m ir jaunesnių) finalinės varžybos. Dalyvavo Šakių r. Griškabūdžio gimnazijos, Rokiškio r. Juodupės gimnazijos, Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio , Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos komandos.​
Vasario 15 dieną, Griškabūdžio gimnazija minėjo Lietuvos Valstybės atkūrimo 101-ąsias metines. Pilietiškumo ir istorijos pamoką pravedė svečiai, „Misija Sibiras 2018" dalyviai, gelgaudiškietis Juras Pratusevičius ir jo bendražygė Viltė Ambrazevičiūtė. ​
Vasario 14 dieną gimnazijoje vyko Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas" I turas. Jame dalyvavo 7, I-IV klasių mokiniai. Linkime dalyviams puikių rezultatų, kurie paaiškės po vasario 25 dienos.
Šiandien, vasario 13d., Griškabūdžio vaikų darželio „Pumpurėlis“ vaikučiai dalyvavo Šakių rajono savivaldybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalyje „Lietuvių liaudies dainos skambančios šiuolaikiniame skambesyje“.  Festivalio idėja – išradingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
Vasario 6 dieną mūsų gimnazijos pradinėse klasėse lankėsi Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro burnos higienistė Mantė Barborinienė. Ji išsamiai papasakojo mokiniams, kas yra odontologas ir burnos higienistas, kodėl svarbu teisingai prižiūrėti dantis ir burną, kokią dantų pastą ir šepetėlį naudoti.Sveikatos specialistė Loreta.
Vasario 6 dieną gimnazijoje vyko VI-asis šaškių turnyras, skirtas mokytojo Arvydo Galgino 85-osioms gimimo metinėms paminėti. Dėl geriausio šaškininko vardo rungėsi trisdešimt šios sporto šakos entuziastų.
Šiandien gimnazijos bendruomenė, ilgosios pertraukos metu,  karštais aplodismentais, skanduodami "Šaunuoliai", dėkojo mažiesiems ketvirtokams už pergalę Lietuvos mokyklų kvadrato varžybose.
SVEIKINAME
2019 vasario 04 d.
Sveikiname Levitą Rusickaitę - jaunųjų filologų olimpiados rajoninio etapo laureatę.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2019 balandžioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
1234567
 
 
 
 
 
 
 
       
891011121314
 
 
 
 
 
 
 
       
15161718192021
 
 
 
 
 
 
 
       
22232425262728
 
 
 
 
 
 
 
       
293012345
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg