• ATNAUJINTA: 2018 balandžio 23 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Sveikiname...
Balandžio 20 dieną Šiauliuose vyko respublikinė mokinių technologijų olimpiada. Tarp 105 iš visos Lietuvos atvykusių dalyvių  gimnaziją atstovavo mokytojo Romano Laurinaičio mokinys Karolis Rudokas. Į olimpiadą dalyviai turėjo atvykti ne tuščiomis. Namuose jie privalėjo sukurti meno dirbinį. Karolio sukurta skrynelė, komisijai sukėlė susižavėjimą. Darbas buvo apdovanotas net dviem specialiaisiais prizais: "Originaliausios  idėjos autorius" ir "Preciziškiausiai atliktas darbas".
Balandžio 17 d. grupė gimnazijos mokinių su mokytoju Romanu Laurinaičiu keliavo į Marijampolę stebėti Lietuvos moterų krepšinio lygos mažojo finalo rungtynių.  Marijampolės "Sūduva - Mantinga" turėjo persvarą beveik visas rungtynes, bet Klaipėdos „Fortūnos“ žaidėjos išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. O jame rungtynes rezultatu 82-78 laimėjo klaipėdietės. Po rungtynių pasidarėme „selfie“ ir išvykome namo. Dėkojame mokytojui už turiningai praleistą laisvalaikį. Dominykas IIIa klasė
Sveikiname
2018 balandžio 16 d.
Sveikiname mūsų gimnazijos komandą „Mįslė“...
Dėmesio!
2018 balandžio 13 d.
Nuo šių metų balandžio 16 d. iki gegužės 4 d. pagal nustatytą grafiką visų rajono mokyklų 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai dalyvaus Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime, t. y. rašys standartizuotus testus. Atliekant mokymosi pasiekimų vertinimą bus naudojami ir mokinių klausimynai, kurių duomenys būtini apskaičiuojant mokyklai svarbius rodiklius. Klausimynų atsakymai nebus prieinami nei mokytojams, nei administracijai, nes vos tik užpildžius klausimynus, jie bus sudėti į voką ir išsiųsti į Nacionalinį egzaminų centrą. Vėliau gimnazijai bus pateikti tik apibendrinti klausimynų rezultatai. Prieš pasirašydami sutikimą dėl mokinių klausimynų panaudojimo ugdymo aplinkos ir ugdymo kokybės mokykloje vertinimui su klausimynų turiniu galite susipažinti NEC interneto svetainėje (http://www.nec.lt/342/).
Sveikiname
2018 balandžio 11 d.
Sveikiname...
Sveikiname
2018 balandžio 09 d.
Sveikiname Paulą Sendžikaitę!
Per respubliką vilnija atrankų į Lietuvos Šimtmečio dainų šventę "Vardan tos" banga. Neaplenkė ji ir mūsų rajono dainininkų bei šokėjų, besiruošiančių dalyvauti neeiliniame renginyje.  Kovo 25-osios popietę Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje chorinio dainavimo meistriškumą demonstravo mūsų gimnazijos merginų choras, vadovaujamas mokytojos Violetos. Atrankos dalyvių pasirodymus vertino komisija: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos choro dirigavimo katedros vedėjas, komisijos pirmininkas Dainius Puišys, Vilniaus pedagoginio universiteto choro „Ave vita“ meno vadovas ir dirigentas Kastytis Barysas, LNKC muzikos poskyrio vadovė, vyresnioji specialistė Aurelija Andrijauskaitė. 
Prieš pat šv. Velykas gimnazijoje mokiniai ir mokytojai, vadovaujami bibliotekininkės Inos,  dalyvavo smagioje  vašku margučių marginimo edukacijoje.
Buvimas draugu gali reikšti daug skirtingų dalykų. Kai gyvenime kyla sunkumų, iš draugų tikimės palaikymo, supratimo, buvimo šalia.  Ar Tau kartais būna liūdna? Kada būna smagu? Ką mes darome, kaip būna pikta? Tokius klausimus šiandien psichologė Vita ir sveikatos specialistė Loreta gvildeno su priešmokyklinės grupės "Pelėdžiukai" vaikais.
Pateikiamas Šakių rajono Paluobių mokyklos-mokyklos daugiafunkcio centro reorganizavimo prijungimo būdu prie Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos sąlygų aprašas. Skaitykite toliau...
Kovo 23-osios rytą gimnazijoje lankėsi gitaros virtuozas Simonas Bušma.
Visiems žinoma tiesa - gerti vandenį sveika ir naudinga, tačiau kiek iš mūsų iš tikrųjų kasdien išgeria bent pora stiklinių paprasto vandens?
Sveikatiada
2018 kovo 21 d.
„Sveikatiada” – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą, vykdoma nuo 2008 metų. Griškabūdžio gimnazijos mokiniai dalyvauja nuo 2011 metų pradžios.
SVEIKINAME
2018 kovo 20 d.
Sveikiname...
Šiandien mūsų gimnazijos IIIa klasės mokinys, mokinių tarybos pirmininkas, Dominykas Šiugžda dalyvavo 23-ajame, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos organizuotame vyresniųjų klasių mokinių žinių konkurse "Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę" rajoniniame ture.  Linkime sėkmės ir lauksime pakvietimo į nacionalinį turą.
​Mažieji šokių studijos „Vaivora“ šokėjai, su vadove Vida,  kovo 16 d. dalyvavo sostinėje, šv. Kristoforo progimnazijoje surengtame šalies šokių festivalyje - konkurse ,,Šokim, šokim nesustokim 2018“.
1-4 klasių mokiniams:  „Draugystės pamoka“. Pamokas veda vyresniųjų klasių mokiniai. Klasės nuotraukų ir palinkėjimų albumas. Klasių mokytojai.Skaitykite toliau...
Biologijos olimpiada
2018 kovo 19 d.
Kovo 8-10 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko jau 51-oji respublikinė biologijos olimpiada „LitBo'51“. Šiais metais iš Marijampolės apskrities į III-ąjį turą pateko 3 gimnazistai, tarp jų ir mūsų gimnazijos dešimtokė Živilė Naujokaitytė, kuri rajoninio turo metu respublikoje užėmė 5 vietą. Kartu su mokytoja Neringa Stravinskiene anksti ryte Živilė išvyko į tolimą kelionę link Mažeikių.​
DĖMESIO!
2018 kovo 16 d.
Kovo pradžioje atšilus orams pradėjo tirpti ledas ant upių, ežerų ir kitų vandens telkinių. Šios savaitės pabaigoje ir kitos savaitės pradžioje prognozuojami vėsus orai, naktį vietomis gali atšalti iki 9 – 13 laipsnių šalčio, dieną 2 – 4 laipsniai šalčio, todėl ant vandens telkinių vėl pradės formuotis ledas. Būkite atsargūs, perspėkite kitus asmenis kurie eis ant ledo apie pavojų. Atsitikus nelaimei skambinkite Bendruoju pagalbos telefonu 112.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2017 balandžioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
272829303112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
3456789
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
10111213141516
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
17181920212223
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
24252627282930
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg