• ATNAUJINTA: 2018 gegužės 23 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Naktis geologijos muziejuje
2018 gegužės 23 d.
Gegužės 18 dieną linksmai nusiteikę Jaunųjų geologų būrelio „Kreidukai“ nariai linksmai nusiteikę susirinko į nakvynę mokykloje. Ši nakvynė tradicinė ir visi geologai jos nekantriai laukė. Visi patyrėme daug puikių emocijų – žiūrėjome siaubo filmą, lygiai 24.00 val. susirinkome muziejuje ir giedojome geologų himną, žaidėme visokiausius žaidimus sporto salėje.
Kalbų eruditas 2018
2018 gegužės 22 d.
Sveikiname...
Gegužės 20-ąją griškabūdiečiai ir svečiai rinkosi į Jono Jablonskio tėviškės  kiemelį, kur vyko tradicinė „Sekminių šventė Rygiškiuose“. Pasak pasakojimų ir istorinių šaltinių - Sekminės, tai pavasario ir piemenėlių šventė. Piemenėliai paprastai turėdavo užleistą ganyklos sklypelį, tyčia želdinamą gražiam Sekminių rytui. Tuomet kiekvienas piemuo stengdavosi kuo anksčiau atsikelti ir išginti bandą į tą gerai prižėlusią vietą, kad karvės sočiai prisiganytų.
Žygis partizanų takais
2018 gegužės 21 d.
Kiekvienais metais, trečiąjį gegužės sekmadienį, šalyje yra minima Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Tai  reikšmingiausių krašto apsaugos sistemos minėtinų dienų. Kasmet kariuomenės daliniai leidžiasi į kelionę, kad visuomenė pamatytų, kokia šiandien yra Lietuvos kariuomenė ir kuo ji gyvena, susipažintų su tarnybos būdais, pamatytų jos ginkluotę, karių ekipuotę ir įvairią karinę įrangą.
Gegužės 16 d. mokytojos Marijos kvietimu, gimnazijoje lankėsi sinoptikas, buvęs mūsų gimnazijos mokinys, Tadas Kantautas. Susitikimo dalyviams svečias mokė, kaip galima nuspėti būsimus orus, vien pažvelgus į dangų.
Gegužės 15 dieną Šakių viešojoje bibliotekoje vyko Šakių raj. moksleivių kūrybinės parodos „Dovana Lietuvai - mylimiausi personažai" uždarymas. Į šventę buvome pakviesti ir mes, Griškabūdžio gimnazijos pirmos klasės mokiniai. Nes pagaminome pasakų personažus. Šventėje buvome apdovanoti. Grįžome namo su apdovanojimais ir gera nuotaika.
Sveikatiados konkursas
2018 gegužės 15 d.
Sveikiname 6-tos klasės mokinius, užėmusius 1 vietą Sveikatiados konkurse: Sveikatiados iššūkis - pieno kokteilis, finaliniame etape! Ačiū už puikų pasirodymą ir mūsų mokyklos garsinimą!
Gegužės 11 dieną gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicinę šventę, kurioje tarsi apibendrinama visų mokslo metų veikla, džiaugiamasi pasiektais rezultatais ir apdovanojami gimnaziją garsinantys mokiniai, mokytojai bei tėveliai.
Gegužės 11 d. Pilviškių "Santakos" gimnazijoje vyko  "Gimnazijų sąlėkis". Tai tradicinė Marijampolės krašto gimnazijų šventė, kurios metu svečiai nuotaikingai leido laiką orientacinėse varžybose. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojo Romano. Puikus oras, gera nuotaika, smagūs susitikimai su draugais, naujos pažintys paliko neišdildomus prisiminimus.
Labai svarbus sveikos gyvensenos veiksnys yra fizinis aktyvumas.  PSO fizinio krūvio rekomendacijos vaikams:ne mažiau 60 min. nuo vidutinio iki didelio intensyvumo fizinio krūvio kasdien;mažiausiai 30 min. vidutinio intensyvumo fizinio krūvio kasdien.Šiandien Griškabūdžio gimnazijos pradinukai, ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai, minėdami šią dieną darė mankštą, žaidė judriuosius žaidimus, bėgiojo stadiono takais. Dalyviai buvo linksmai nusiteikę.
Mamyčių šventė darželyje
2018 gegužės 08 d.
Vaikų darželio "Pumpurėlis" vaikučiai paminėjo "Mamyčių dieną". Priešmokyklinio ugdymo grupė mamytes pakvietė gegužės 2 dieną, o ikimokyklinukai - 3 dieną. Mamyčių laukė šventinė programa: nuoširdūs sveikinimai, padėkos, siurprizai. Pradžiugino mamyčių širdeles nuotaikingomis dainelėmis, šokiais bei dovanomis.
Kroso varžybos
2018 gegužės 03 d.
Sveikiname...
7-8 klasių fizikos olimpiada
2018 gegužės 03 d.
Sveikiname...
Balandžio 24 dieną paminėdami Tarptautinę šuns dieną, vaikų darželio „ Pumpurėlis” vaikučiai ir pradinių klasių mokiniai susitiko su kinologe Daiva Rimaityte. Į susitikimą viešnia atsivedė penkis savo augintinius. Daug džiugesio suteikė galimybė pagloboti mažuosius ir stebėti ką moka šuniukų mama Šarka. Dėkojame už nuotaikingą ir pilną emocijų susitikimą.
Tėvų linija
2018 balandžio 25 d.
Daugiau nei pusmetį veikianti “Tėvų linija” - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.  Daugiau informacijos: prisegtuke, www.pvc.lt/lt/naujienos/434-tevu-linijoje-visiems-prieinama-psichologu-pagalba ir www.facebook.com/PVC.lt/posts/2105794679447326
Balandžio 19 dieną Šakių „Žiburio" gimnazijoje vyko tradicinis 8-okų istorijos konkursas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyvavo moksleiviai iš 7 savivaldybės mokyklų: Lukšių V. Grybo ir Griškabūdžio gimnazijų, Šakių "Varpo", Gelgaudiškio, Kidulių, Sintautų pagrindinių mokyklų ir Plokščių mokyklos- daugiafunkcio centro. Mokiniai savo žinias pasitikrino protmūšyje, kurį parengė Šakių „Žiburio" gimnazijos  mokiniai.
Balandžio 23 dieną gimnazijoje lankėsi  kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro konsultantė socialinė darbuotoja Dana Grimalauskienė drauge su Šakių policijos komisariato bendruomenės pareigūne Aušra Mockevičiūte. Prevencinėje paskaitoje dalyvavo III klasės gimnazistai. Susitikimo metu mokiniai buvo supažindinti su prekybos žmonėmis formomis, teikiama pagalba ir prevencija. Atstovė pasidalino realiomis istorijomis. Mokiniams buvo išdalinta dalomoji medžiaga su informacija, kur kreiptis įtarus ar pastebėjus prekybos žmonėmis požymius.
Knygos diena
2018 balandžio 23 d.
Šiandien gimnazijoje vyko akcija "Diena su knyga". Pamokų metu mokiniai skaitė savo pasirinktas grožinės literatūros knygas. Akcijos iniciatorės lietuvių kalbos mokytojos Karolina, Jolanta ir Lina.
Sveikiname...
Balandžio 20 dieną Šiauliuose vyko respublikinė mokinių technologijų olimpiada. Tarp 105 iš visos Lietuvos atvykusių dalyvių  gimnaziją atstovavo mokytojo Romano Laurinaičio mokinys Karolis Rudokas. Į olimpiadą dalyviai turėjo atvykti ne tuščiomis. Namuose jie privalėjo sukurti meno dirbinį. Karolio sukurta skrynelė, komisijai sukėlė susižavėjimą. Darbas buvo apdovanotas net dviem specialiaisiais prizais: "Originaliausios  idėjos autorius" ir "Preciziškiausiai atliktas darbas".
Įvykių kalendorius
Arrow_back2017 kovoArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
272812345
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
6789101112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
13141516171819
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
20212223242526
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
272829303112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg