• ATNAUJINTA: 2020 kovo 29 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Dėmesio mokiniai!
2020 kovo 29 d.
Jeigu mokytojai iš anksto nenurodė kitaip, pamokos pradžioje pirmiausiai junkitės prie dienyno. Jeigu dėl kokių nors priežasčių nepavyks iš karto to padaryti, nenusiminkite, bandykite iš naujo. Gali būti, kad dėl techninių priežasčių pirmomis dienomis internetas veiks blogai, su pertrūkiais, tuomet su mokytojais bendraukite paprastesniais būdais: skambučiais, žinutėmis.                       Sėkmės mokantis!
Technologijų naudojimo klausimais konsultuoja gimnazijos IKT koordinatorė Neringa  Stravinskienė, biologijos mokytoja metodininkė (el. paštas nstravinskiene@gmail.com).
Nuotolinio ugdymo taisyklės, nuotolinis mokymas (el. dienynas mokiniams ir mokytojams), nuotolinio mokymo įrankių vadovas (el.dienynas), kuriuos rasite čia...
Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso toliau...
Sveikiname
2020 kovo 18 d.
Kovo 7 d. vykusioje Nacionalinėje viktorinoje dalyvavo ir du mūsų gimnazijos mokytojai: Jolanta Laurinaitienė ir Alvydas Grinkevičius. Mokytoja Jolanta Šakių rajone užėmė III vietą. Sveikiname !!!
SVARBU
2020 kovo 17 d.
Nuo kovo 16 dienos gimnazija veikia karantino sąlygomis, darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Kontaktinis telefonas 8 687 39567. 
Penki I - III klasių moksleiviai kovo 10d. lydimi istorijos ir pilietiškumo mokytojos Virginijos Puskunigienės vyko į Šakių rajono policijos komisariatą, kur dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“ ir tapo I-ojo etapo nugalėtojais. 
​Per Lietuvą vilnija renginių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti, banga. Mūsų gimnaziją bangos purslai pasiekė šiandien - kovo 10-ąją.
Kovo 5d. 11-12 kl. moksleiviai, lydimi istorijos mokytojos Aušrelės Grigienės, vyko į Vinco Kudirkos muziejų, kur dalyvavo Lietuvos valstybės 30-mečiui skirtoje viktorinoje -„LIETUVOS VALSTYBĘ AUGINAME KASDIEN IR KIEKVIENAS“. Teko įveikti daug įdomių kūrybinių užduočių, susijusių su Lietuvos istorija ir ne tik. Viktorina buvo šventinė, tad nugalėjo DRAUGYSTĖ.
Kovo 6-7 dienomis mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Živilė Naujokaitytė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Martūnienė dalyvavo respublikinėje Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams Druskininkuose.
Vasario 27 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Krizinio nėštumo centro lektoriai Gailė Kvietkutė  -Gudelė ir Karolis Šerepka.. "Žmogaus gyvybės kultūra. Gyvybės vystymasis iki gimimo, psichologinės pasekmės neplanuotai pastojus"- tai temos, kurias lektoriai nagrinėjo su pirmokais gimnazistais.
Vasario 28 dienos vakarą gimnazijos trečiokai sukvietė visą Griškabūdžio bendruomenę į kultūros centrą, kur vyko nuotaikinga Šimtadienio šventė „Ilgai ir laimingai".
Vasario 28 dieną penktokai rinkosi į netradicinę lietuvių kalbos ir literatūros pamoką Griškabūdžio miestelio bibliotekoje. Čia jie atrado įvairias pasakų knygas, diskutavo apie tai, kaip išsirinkti tinkamą knygą. Pasirodo, kad nemaža dalis penktokų dažnai lankosi bibliotekoje ir yra tikri knygų bičiuliai. Tačiau smagiausia ir linksmiausia buvo patiems vaidinti pasaką šešėlių teatre.
Kviečiame dalyvauti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vykdomoje 1-12 kl. mokinių tėvų apklausoje, kurios tikslas – įvertinti tėvų vaidmenį ir poreikius, apsaugant vaikus nuo psichoaktyviųjų medžiagų (alkoholio, tabako, narkotikų ir kt.) vartojimo. Apklausa yra anoniminė. http://ntakd.lrv.lt/lt/apklausos/tevu-apklausa
Sveikiname
2020 vasario 26 d.
Sveikiname Giedrę Mačiulaitytę rajoninėje istorijos olimpiadoje užėmusią III-ąją vietą.
Prevenciniai veiksmai dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) Nors gripo ir koronaviruso perdavimo keliai ir simptomai yra panašūs, šias infekcijas sukeliantys virusai yra labai skirtingi. Koronaviruso plitimas labiau panašus į pandeminio gripo plitimą.
Užgavėnių renginys
2020 vasario 25 d.
Šeštos klasės mokinių nuotaikingas Užgavėnių renginys sukvietė visą gimnazijos bendruomenę pašėlti, pašokti ir sočiai pavalgyti. Taigi, nors šalčių ir nebuvo, bet Užgavėnės nepražuvo.
Vasario 20 dieną 50 gimnazijos mokinių ir mokytojų tęsdami ilgametę tradiciją apsilankė Vilniaus knygų mugėje. Diena buvo kupina naujų įspūdžių, malonių susitikimų ir netikėtų atradimų.
Vasario 13 dieną ketvirtokai gimnazistai literatūrines žinias gilino Nacionaliniame Kauno dramos teatre stebėdami spektaklį „Balta drobulė", pastatytą pagal skaitytą ir klasėje išnagrinėtą modernisto Antano Škėmos garsiausią to paties pavadinimo romaną.
Sveikiname
2020 vasario 18 d.
Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės, kad  ,,Aitvaro”  apdovanojimų Šakių krašto šviesuoliams įteikimo ceremonijoje mūsų gimnazistei  Živilei  Naujokaitytei buvo įteikta Kauno zanavykų bendrijos pirmininkės Reginos Motiejienės premija už aukštus mokslo pasiekimus ir aktyvumą kultūrinėje veikloje.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2020 vasarioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
272829303112
 
 
 
 
 
 
 
       
3456789
 
 
 
 
 
 
 
       
10111213141516
 
 
 
 
 
 
 
       
17181920212223
 
 
 
 
 
 
 
       
2425262728291
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg