• ATNAUJINTA: 2019 sausio 21 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
SVEIKINAME
2019 sausio 17 d.
SVEIKINAME Matematikos rajoninėje olimpiadoje II klasės mokinius...
DĖMESIO! NEŠIOKITE ATŠVAITUS NES TAMSOJE JŪSŲ NESIMATO!!!  Pagrindinės atšvaitų nešiojimo taisyklės...
SVEIKINAME
2019 sausio 11 d.
SVEIKINAME Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etape Giedrę Mačiulaitytę užėmusią II-ąją vietą.
...Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis.
Informacija tėvams dėl vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodo pateikta filmuotoje medžiagoje, kurią rasite čia...
Gruodžio 18-19 dienomis Linksmo lagamino komanda aplankė Griškabūdžio gimnazijos pradinukus. Atvyko ne tik Kalėdų Senelis, bet ir jo emocijos: Džiaugsmas, Liūdesys bei Išdykėlis. Vaikai šoko, dainavo, atlikinėjo įvairiausias užduotėles. Netrūko nei linksmybių, nei geros nuotaikos, o nuo šėlsmo net karšta pasidarė!
Gruodžiui persiritus į antrą pusę žemę užklojo balti patalai ir viskas aplink sušalo. Atėjo laikas pasirūpinti zylutėmis, žvirbliukais ir kitais pas mus žiemojančiais paukšteliais. Penktokai nepamiršo mažųjų giesmininkų, lesyklėlę pripildė riešutų, įvairių sėklų bei kruopų. Reikia tikėtis, kad paukšteliai neaplenks mūsų lesyklėlės ir džiugins nenutylančiu choru po langais.
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (SPPC) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau septintus metus iš eilės, kvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 18“.Džiaugiamės, kad šiemet tradiciniame konkurse dalyvavo per 100 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, kurios subūrė apie 3 000 vaikų ir prisidėjo prie bendro tikslo – mokė mažuosius taisyklingai plauti rankas bei supažindino juos su teisingo kosėjimo etiketo judesiais. Konkurso dalyviams reikėjo sukurti originalų šokį, jį nufilmuoti ir, įkėlus į interneto svetainę youtube.com, nuorodą atsiųsti mums.Kaip ir kasmet, visiems iniciatyvos kolektyvams bus įteikiami padėkos raštai, o net 10 šauniausiųjų laureatų laukia išskirtinės dovanos.
Kalėdinio tinklinio varžybos
2018 gruodžio 18 d.
       ​Gruodžio 14 dienos popietę, gimnazijos sporto salėje, I-IV klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai, smagiai leido laiką, pirmą kartą mokinių tarybos organizuotose, kalėdinio tinklinio varžybose.
Gruodžio 14 dieną, penktadienį, Šakių jaunimo ir sporto centre  vyko tarpzoninės pradinių klasių  kvadrato varžybos. Dalyvavo komandos iš Kauno Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokyklos - darželio, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos, Kėdainių "Ryto" progimnazijos. Po įtemptos kovos nugalėtojais tapo mūsų mokyklos 4 klasės komanda. Džiaugiamės!
Gruodžio 16 dieną Kudirkos Naumiestyje vyko regioninis skaitovų konkursas ,,Ne tas yra didis“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Vinco Kudirkos metams paminėti. Konkurse dalyvavo ir du griškabūdiečiai – penktokas Deividas Slavickas (konkursui jį ruošė Griškabūdžio bibliotekos vedėja Daiva Žemaitienė) ir Ia gimnazijos klasės mokinys Vytautas Naujokas (mokytoja Jolanta Laurinaitienė).
2018-12-13 12 val Šakių „Varpo" mokykloje vyko rajoninis 3 – 6 kl. mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo festivalis, kuriame puikiai pasirodė Griškabūdžio gimnazijos 3 kl. mokinės Ieva Juškaitytė ir Agneta Tveragaitė, 4 kl. mokinys Jokūbas Kaminskas, 5 kl. mokinė Miglė Valaitytė, bei duetu šventėje pasirodę du 6kl. mokiniai - Austėja Baubonytė bei Daivaras Demikis. Dėkojame mokiniams už drąsą. Linkime ir toliau domėtis anglų kalba bei siekti puikių rezultatų ateityje!
Sveikiname
2018 gruodžio 11 d.
2018-12-09 Šakių sporto klube„Ošimas" vyko ATVIROS ŠAKIŲ RAJONO DŽIUDŽISTŲ PARTERYJE varžybos. Mergaičių jaunučių grupėje, svorio kategorijoje iki 40 kg., I-osios vietos čempione tapo mūsų gimnazijos 4 klasės mokinė JURITA JANUŠYTĖ.
Jau nuo ketvirtadienio (12.13) - naujas pamokų tvarkaraštis.
Paskaita tėveliams
2018 gruodžio 07 d.
Gruodžio 5 dieną vyko pradinių klasių tėvų susirinkimas. Svečiuose dalyvavo ir tėveliams skaitė paskaitą pedagogė, logopedė Diana Jazukevičienė. Kalbėjomės aktualiomis temomis: mokymosi motyvacija, vaikų teisės ir pareigos, mokymosi sunkumai...Tėveliai išgirdo daug reikalingos ir naudingos informacijos.
Trečiadienį gimnazijos trečiokai ir ketvirtokai susitiko su studijų užsienyje koordinatoriumi Roku Lukošaičiu. Entuziazmu trykštantis jaunuolis išsamiai papasakojo būsimiems studentams apie  studijų programas užsienio universitetuose, mokymosi ir pragyvenimo sąlygas svečioje šalyje.
Kalėdinių pyragų mugė
2018 gruodžio 06 d.
Artėja šv. Kalėdos... Tarsi iš niekur užplūsta gerumas, noras dalytis, dovanoti, atleisti, susitaikyti. Šiuo laiku gimnazijoje ne pirmą kartą organizuojama labdaringa kalėdinė Pyragų mugė.Gruodžio 6 d., po 3 pamokų, vestibiulyje išsirikiavo stalų eilės, nuklotos namuose keptais pyragais bei pyragėliais. Mugėje šurmuliavo gausybė mokinių ir mokytojų, kurie parduodami ir pirkdami pyragus pinigus aukojo labdarai. Surinkta suma- 37 eurai 91 centas. Pinigėliai paaukoti Griškabūdžio seniūnijos dienos centrui, kurį lanko nemažas būrys gimnazijos mokinių. Atjauta, supratingumas ir noras padėti šalia esančiam – tai svarbiausi dalykai visų mūsų gyvenime.
Adventas - tai prieškalėdinis susikaupimas. Tai laikotarpis, skirtas pasiruošti Kalėdoms. Gruodžio 5 dieną mokytoja Eglė Sinkevičienė drauge su antros klasės mokiniais lankėsi gimnazijos bibliotekoje.
Loginio mąstymo konkursas
2018 gruodžio 04 d.
Gruodžio 3 dieną, gimnazijoje vyko  nacionalinis  trečių ir ketvirtų klasių  loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas.  Net devyni mūsų mokyklos pradinukai užduotis  atliko elektroniniu būdu.  Buvo tikrai nelengva, bet mes tikimės geriausių rezultatų.
Paskutinę lapkričio dieną, penktadienį-Griškabūdžio gimnazijoje su džiaugsmu buvo sutiktas NAUJAS GELTONAS MOKYKLINIS AUTOBUSIUKAS...
Įvykių kalendorius
Arrow_back2019 vasarioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
28293031123
 
 
 
 
 
 
 
       
45678910
 
 
 
 
 
 
 
       
11121314151617
 
 
 
 
 
 
 
       
18192021222324
 
 
 
 
 
 
 
       
25262728123
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg