• ATNAUJINTA: 2019 lapkričio 12 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
​Lapkričio 9 d. Šakių kultūros centre vyko  Respublikinio vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupių konkurso "Aguonėlė 2019" regioninis turas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų šokių grupė "Vaivora" (vad. V. Čeplevičienė).  Ilga ir įtampos kupina diena atsipirko komisijos išsakytais pagyros žodžiais ir laimėta I-aja vieta. Didžiuojamės merginų pasiekimais ir linkime sėkmės nacionaliniame ture gruodžio 7-8 d. Prienuose.
Šiandien Lietuvoje minima „Pyragų diena". Prie šios gražios iniciatyvos prisidėjo ir Griškabūdžio gimnazijos bendruomenė. Gimnazijos vestibiulyje ilgosios pertraukos metu klegėjo „Rudeninio pyrago šventė – mugė“. Gimnazijos mokiniai ir mokytojai pristatė pyragus iš rudeninių gėrybių ir dalinosi receptais.
Praeitą trečiadienį IV klasės mokiniai ir mokytoja į netradicinę lietuvių kalbos ir literatūros pamoką pakvietė Griškabūdžio parapijos kleboną Vytautą Mazirską.
Prašymas prisidėti
2019 lapkričio 04 d.
Prašome prisidėti prie Šakių raj. Griškabūdžio mokyklos 200 metų jubiliejaus šventinių renginių. Nuoširdžiai dėkojame!
Prieš 200 metų rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėta Griškabūdžio parapinė mokykla. Lapkričio 22 dieną kviečiame žingsnis po žingsnio prisiminti kelią, kuriuo šimtmečiais keliavo ne viena Griškabūdžio apylinkių žmonių karta. Laukiame buvusių ir esamų mokinių, mokytojų ir visų, kam svarbi Griškabūdžio mokyklos praeitis, dabartis ir ateitis, kad vieningai ištartume: „BUVOME! ESAME! BŪSIME!“
Olimpinis ruduo
2019 spalio 28 d.
Mūsų mokyklos pradinukai visą mėnesį dalyvavo fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną propoguojančiame projekte „Olimpinis mėnuo“. Į šį projektą įsitraukė ir tėveliai.
Spalvotą ir saulėtą rytą grupė 7 kl. mokinių paliko klasę ir anglų k. pamokai vietą ir veiklą pasirinko netradicinę. Kartu su mokytoja jie ruošėsi Halloween‘o šventei Paulinos namų kieme, atliekant svarbiausią tradiciją -  moliūgų skaptavimą. Be darbo neliko nei vienas!
              „Deutsch mit Brille“ – taip šiemet vadinosi vokiečių kalbos dienos Kidulių pagrindinėje mokykloje, kurioje jau ne pirmą kartą lankosi mūsų 6 -10 klasėse besimokančių mokinių grupė.
Spalio 17d. Griškabūdžio gimnazijoje apsilankė ŠRMT (Šakių Rajono Moksleivių Taryba). Tarybos pirmininkas Robertas Puišys kartu su savo kolega Viktorija Gurajūte išsamiai papasakojo apie mokyklų savivaldos, bei LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) veiklą. 
Draugystės diena
2019 spalio 18 d.
​Spalio 16 dieną, trečiadienį,  Griškabūdžio gimnazijos pradinė  mokykla  sulaukė gausaus būrio svečių. Vyresniųjų klasių mokytojai atsiliepė į kvietimą dalyvauti  DRAUGYSTĖS DIENOJE.
Spalio 9d. 10 klasės mokiniai važiavo į Griškabūdžio žemės ūkio bendrovę, kur vyko integruota pamoka. Susipažino su patalpomis ir turėjo galimybę pamatyti iš arčiau kaip vyksta darbas bendrovėje. Ten juos smagiai sutiko darbuotojai ir papasakojo apie veiklą, atsakė į visus mokinių užduodamus klausimus. Mokiniai ir mokytojai susipažino su naujomis technologijomis.
Spalio 10-12 dienomis minimos Erasmus dienos, kurių metu pasauliniu mastu skleidžiamos žinios apie šią mokinių mainų programą. Prie vieno iš renginių, skirtų šiai progai paminėti, prisijungė ir IV kl. mokiniai su anglų kalbos mokytoja Audrone Zymoniene, kurie anglų kalbos pamoką praleido netradiciškai bei priėmė iššūkį surasti skaitmeninį raktą ir pabėgti iš virtualaus pabėgimo kambario (Erasmusdays2019 escape room).
Griškabūdžio gimnazija minėjo kasmetinę Mokytojų dienos šventę. Šiais metais mūsų mokyklos pedagogus abiturientai pakvietė į “Miuziklo garbės apdovanojimus”. Nominacijų teikimo ceremonijoje sveikinimo žodį atvyko tarti Šakių r. savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis. Gimnazijos moksleiviai pedagogams dovanojo muzikinius pasirodymus ir šiltus žodžius.
Spalio 9d. Griškabūdžio gimnazijos jaunieji šauliais, su mokytoja Vida Čeplevičiene, dalyvavo Krašto apsaugos dienos paminėjime, Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Kęstučio Motorizuotame Pėstininkų Batalione (Tauragės raj. ). Mokiniai smagiai leido laiką paskaitose, klausydami apie bataliono istoriją, savanorius ir jų veiklą, pabuvojo muziejuje, buvo supažindinti su ginklais ir technika, susipažino su tarnaujančiųjų gyvenimo sąlygomis, klausėsi pasakojimų apie kareivių kasdienybę. Smagiausia ir labiausiai įsimintina atrakcija-pasivažinėjimas šarvuočiu. Jis paliko ypatingą įspūdį.  
Portalo lrytas.lt paskelbtuose „Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimuose 2019“ visą bendruomenę kviečiame palaikyti ir balsuoti už mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Jolantą Laurinaitienę. Balsuoti galima kartą per parą iki spalio 31 d. Nugalėtojai bus skelbiami lapkričio 4 d.
Šiais mokslo metais gimnazijoje toliau bus įgyvendinama patyčių prevencijos programa „Friends“, kuri be kitų priemonių numato ir sistemingas gimnazijos bendruomenės apklausas. Informuojame, kad  šių metų spalio 7-11 dienomis bus vykdoma anoniminė 5-8, I-IV klasių mokinių ir darbuotojų apklausa. Pagrindinis jos tikslas- išsiaiškinti gimnazijoje vykstančio priekabiavimo, bauginimo, patyčių ir kito žeminančio elgesio apraiškas ir priežastis. Gauti duomenys padės stabdyti netinkamą elgesį ir taip kurti saugią aplinką ir gerovę.
Europos kalbų diena
2019 rugsėjo 26 d.
​Rugsėjo 26-ąją gimnazijose, mokyklose, darželiuose, kultūros įstaigose vyksta renginiai skirti Europos kalbų dienai paminėti. Mūsų gimnazijoje šiai datai skirti  vyko du konkursai. Vienas iš jų,  tai dešimtasis užsienio kalbų konkursas "Eruditas 2019". Į jubiliejinį konkursą, kurį kasmet dosniai remia Rimutė ir Leonas Galginaičiai, susirinko gausus būrys mokinių. Bet konkursas yra konkursas, tad sėkmingiausieji buvo: vokiečių kalbos diktanto laimėtojas Deividas Slavickas; rusų kalbos dailyraščio pirmos vietos nugalėtojas Dominykas Sendžikas; anglų kalbos diktanto 6-7 klasių grupėje Daivaras Demikis, o 8-I klasių grupėje- Mantas Jasulevičius. Kalbų eruditėmis išrinktos: III-ąją vietą užėmusi Emilija Slavickaitė, II-ąją- Giedrė Mačiulaitytė, o Laureate tapo Živilė Naujokaitytė.
Rugsėjo 25 dieną pirmokus aplankė Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė.  Vaikai mokėsi saugiai elgtis kelyje: pereiti važiuojamąją dalį, saugiai  išlipti iš autobuso. Papasakojo ir parodė, kaip teisingai naudoti atšvaitus. Atsisveikindama bendruomenės pareigūnė padovanojo mokiniams ir mokytojai po knygelę apie saugų eismą.
Bėgo metai. Žiemas keitė pavasariai, vasaras ruduo, metus keitė metai, o dešimtmečius šimtmečiai. Šimtmečių tėkmės kraitė prisipildė sentimentalių prisiminimų, kas buvo,  yra ir vilties, kas dar bus.  Apie prisiminimus renginio vedėjos prakalbo neatsitiktinai, nes šiais metais gimnazijos bendruomenė gyvena neeilinėmis nuotaikomis - prieš du šimtmečius pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta Griškabūdžio mokykla, kurioje tais metais mokėsi vos 40 mokinių.   Tad šiandien mes švenčiame Griškabūdžio mokyklos dviejų šimtų metų gyvavimo jubiliejų. Todėl  pačius šilčiausius žodžius norime tarti tau, mūsų mokykla, kur bėgant metams keitėsi jos išvaizda, statusas,  mokinių bei mokytojų gausa. Tau norime nusišypsoti 200 kartų, tarti 200 nuostabiausių žodžių, padovanoti 200 gražiausių gėlių.
Sveikiname
2019 rugpjūčio 30 d.
Griškabūdžio gimnazijos kolektyvas sveikina visą bendruomenę su Mokslo ir žinių diena bei skiria šią mokytojo Romano kūrybos dainą...
Įvykių kalendorius
Arrow_back2019 gruodžioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
2526272829301
 
 
 
 
 
 
 
       
2345678
 
 
 
 
 
 
 
       
9101112131415
 
 
 
 
 
 
 
       
16171819202122
 
 
 
 
 
 
 
       
23242526272829
 
 
 
 
 
 
 
       
303112345
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg