• ATNAUJINTA: 2019 gruodžio 11 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Prašome užpildyti anketas, skirtas 11-12 klasių moksleiviams, su jais dirbantiems pedagogams ir kitiems specialistams (psichologui, socialiniam pedagogui, karjeros specialistui, klasių auklėtojams ir kt.) bei šių klasių moksleivių tėvams/globėjams...
„Aguonėlė 2019"
2019 gruodžio 10 d.
Visą rudenį po šalies miestus ir miestelius keliavęs, tūkstančius gabių jaunųjų atlikėjų į šokio sūkurį įtraukęs didžiausias vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių konkursinis festivalis išrinko geriausius – baigiamuosiuose „Aguonėlės“ konkurso turuose laureato vardą pelnyti siekė net 72 šauniausi, originaliausias menines programas parengę vaikų kolektyvai iš visų šalies regionų.
Tėvelių susirinkimas
2019 gruodžio 10 d.
Gerb. Tėveliai! Primename, kad gruodžio 12 d. 16.00 -19.00 val. vyks tėvų susirinkimas. Kviečiame atvykti į susitikimus su mokytojais, klasių vadovais, pagalbos specialistais, administracija.
Gruodžio 4 dieną netradicinėje lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje, kuri vyko Kazlų Rūdos sav. Būdos kultūros namuose, septintokai susipažino ir išbandė senovinius amatus, lankėsi muziejuje, mokėsi lietuvių liaudies šokių ir ragavo zanavykiškų kropelių. Už nuoširdų bendravimą ir pasidalijimą žiniomis dėkojame Būdos krašto tradicijų puoselėtojams.
Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS.
Padėka
2019 lapkričio 26 d.
Dviejų šimtmečių mokyklos jubiliejų šventė gimnazijos bendruomenė ir daugybė svečių. Trūksta žodžių nusakyti vienybės ir bendrystės jausmui, apėmusiam visus, susirinkusius lapkričio 22 dieną gimnazijoje. Ačiū sugrįžusiems, padovanojusiems savo juoką, prisiminimus, apkabinimus, nuoširdžius pokalbius ir širdžių šilumą.
Gimnazijos jubiliejaus šventė
2019 lapkričio 26 d.
Lapkričio 22 dieną nuskambėjo finalinis gimnazijos 200 metų jubiliejaus renginys. Kiekviena šventinės savaitės diena buvo pažymėta skirtinga veikla. Antradienį, norėdami pabandyti mokytis kaip prieš keletą dešimtmečių, gimnazijoje bandėme išsiversti be technologijų, trečiadienis buvo skirtas mokyklos istorijai, kurią visi gimnazijos mokiniai be pertraukos skaitė net 200  minučių. Ketvirtadienis – linkėjimų diena. 5–8 ir I–IV klasių mokiniai kūrė gimnazijai pačius nuoširdžiausius linkėjimus ir juos užrašė Sveikinimų palinkėjimų knygoje.
SVEIKINAME!Griškabūdžio gimnazijai atstovavo ir savo svorio kategorijose iškovojo šias vietas: Jurita Janušytė- NoGi (be kimono) 1vieta, Gi (su kimono) 1 vieta. Matas Janušis- Gi (su kimono) 3 vieta. Vygaudas Kaušius- Gi (su kimono) 3 vieta, No Gi (be kimono) 2 vieta. Ignas Žekonis - No Gi ( be kimono) 2 vieta, Gi (su kimono) 3 vieta. Sportininkus varžyboms parengė sporto klubo prezidentas ir treneris: Vytautas Smirnovas
Edukacinė išvyka į Vilnių
2019 lapkričio 20 d.
Lapkričio 13 dieną 6 – 7 klasių mokiniai keliavo į Vilnių. Ekskursija prasidėjo Katedros požemių muziejuje. Buvo labai įdomu išgirsti paslaptingas istorijas, aplankyti karalių kriptas ir daugiau sužinoti apie Lietuvos praeitį.
Lapkričio 12 dieną vyresniųjų klasių teatro mėgėjai  anglų kalbos mokėsi netradicinėje aplinkoje. Kauno Girstučio kultūros rūmuose jie žiūrėjo American Drama Group Europe ir TNT Britain pjesę pagal garsaus amerikiečių rašytojo Marko Tveno apysaką „Tomo Sojerio nuotykiai“. Moksleiviai išvydo pasakojimą apie išdykusį dvylikametį, kurį jau ne pirmą šimtmetį myli viso pasaulio vaikai. Jo išdaigos įneša gyvybės į ramaus miestelio gyvenimą, o fantazijos priverčia juoktis iki ašarų.
​Lapkričio 9 d. Šakių kultūros centre vyko  Respublikinio vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupių konkurso "Aguonėlė 2019" regioninis turas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų šokių grupė "Vaivora" (vad. V. Čeplevičienė).  Ilga ir įtampos kupina diena atsipirko komisijos išsakytais pagyros žodžiais ir laimėta I-aja vieta. Didžiuojamės merginų pasiekimais ir linkime sėkmės nacionaliniame ture gruodžio 7-8 d. Prienuose.
Šiandien Lietuvoje minima „Pyragų diena". Prie šios gražios iniciatyvos prisidėjo ir Griškabūdžio gimnazijos bendruomenė. Gimnazijos vestibiulyje ilgosios pertraukos metu klegėjo „Rudeninio pyrago šventė – mugė“. Gimnazijos mokiniai ir mokytojai pristatė pyragus iš rudeninių gėrybių ir dalinosi receptais.
Praeitą trečiadienį IV klasės mokiniai ir mokytoja į netradicinę lietuvių kalbos ir literatūros pamoką pakvietė Griškabūdžio parapijos kleboną Vytautą Mazirską.
Olimpinis ruduo
2019 spalio 28 d.
Mūsų mokyklos pradinukai visą mėnesį dalyvavo fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną propoguojančiame projekte „Olimpinis mėnuo“. Į šį projektą įsitraukė ir tėveliai.
Spalvotą ir saulėtą rytą grupė 7 kl. mokinių paliko klasę ir anglų k. pamokai vietą ir veiklą pasirinko netradicinę. Kartu su mokytoja jie ruošėsi Halloween‘o šventei Paulinos namų kieme, atliekant svarbiausią tradiciją -  moliūgų skaptavimą. Be darbo neliko nei vienas!
              „Deutsch mit Brille“ – taip šiemet vadinosi vokiečių kalbos dienos Kidulių pagrindinėje mokykloje, kurioje jau ne pirmą kartą lankosi mūsų 6 -10 klasėse besimokančių mokinių grupė.
Spalio 17d. Griškabūdžio gimnazijoje apsilankė ŠRMT (Šakių Rajono Moksleivių Taryba). Tarybos pirmininkas Robertas Puišys kartu su savo kolega Viktorija Gurajūte išsamiai papasakojo apie mokyklų savivaldos, bei LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) veiklą. 
Draugystės diena
2019 spalio 18 d.
​Spalio 16 dieną, trečiadienį,  Griškabūdžio gimnazijos pradinė  mokykla  sulaukė gausaus būrio svečių. Vyresniųjų klasių mokytojai atsiliepė į kvietimą dalyvauti  DRAUGYSTĖS DIENOJE.
Spalio 9d. 10 klasės mokiniai važiavo į Griškabūdžio žemės ūkio bendrovę, kur vyko integruota pamoka. Susipažino su patalpomis ir turėjo galimybę pamatyti iš arčiau kaip vyksta darbas bendrovėje. Ten juos smagiai sutiko darbuotojai ir papasakojo apie veiklą, atsakė į visus mokinių užduodamus klausimus. Mokiniai ir mokytojai susipažino su naujomis technologijomis.
Spalio 10-12 dienomis minimos Erasmus dienos, kurių metu pasauliniu mastu skleidžiamos žinios apie šią mokinių mainų programą. Prie vieno iš renginių, skirtų šiai progai paminėti, prisijungė ir IV kl. mokiniai su anglų kalbos mokytoja Audrone Zymoniene, kurie anglų kalbos pamoką praleido netradiciškai bei priėmė iššūkį surasti skaitmeninį raktą ir pabėgti iš virtualaus pabėgimo kambario (Erasmusdays2019 escape room).
Įvykių kalendorius
Arrow_back2019 lapkričioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
28293031123
 
 
 
 
 
 
 
       
45678910
 
 
 
 
 
 
 
       
11121314151617
 
 
 
 
 
 
 
       
18192021222324
 
 
 
 
 
 
 
       
2526272829301
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg