• ATNAUJINTA: 2021 balandžio 16 d.
Naujienos

Velykų kiškių bėgimas - 2021Paluobių „Smalsučių“ grupės vaikučiai  prisijungė prie ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų sporto pramogos „Velykų kiškių bėgimas - 2021“, kurią organizavo Vilniaus lopšelis - darželis „Giraitė“.  Ji skirta formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir sportą, linksmai bei aktyviai atšvęsti gražiausią pavasario šventę – Velykas. Džiaugėmės geru oru ir pakilia nuotaika.

Dar keletas nuotraukų čia...


Rasų šventė

Kada ilgėja dienos, trumpėja naktys, o žolynus puošia rasa, ateina Rasų šventė. Birželio 23 d. Paluobių „Smalsučių“ grupės vaikučiai daina pagerbė saulę, rinko žolynus, pynė vainiką, jį paleido prūde, šoko per laužą, lenktyniavo estafetėse, ieškojo paparčio žiedo. Taip pat šią dieną paminėjo ir Griškabūdžio vaikų darželio mažieji. Buvimas visiems drauge padėjo pajusti Rasų šventės, Joninių dvasią...


Dar keletas nuotraukų čia...Renginys, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti


Kovo 10 dieną „Kiškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikučius auklėtojos pakvietė į šventinį rytmetį „Mano Lietuva“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.  Ikimokyklinukai aptarė, kas yra Tėvynė, deklamavo eiles, dainavo, šoko, žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Vėliau ugdytiniai visi kartu piešė tema: „geltona, žalia, raudona“. Su švente, Lietuva!


Kūrybinių žaidimų popietė „Trumpi žaidimai“


Šią savaitę „Smalsučių“ grupės vaikučiai linksmai ir kūrybingai dalyvavo kūrybinių žaidimų popietėje „Trumpi žaidimai“. Ryto rate plojo ritmą „Ritmas kitaip“, dėliojo seką, eksperimentavo su vandeniu ir spalvomis, dalyvavo lenktynėse „Apsirenk“, gamino pelytes. Žaidimai labai patiko ir paliko daug įspūdžių.
Žaidimų aikštelės atidarymas„Smalsučių“ grupės vaikai jau gali smagiai laiką leisti žaidimų aikštelėje, o tėveliai ir seneliai bendrauti tarpusavyje. Vaikučiai pasižadėjo saugoti ir globoti savo žaidimų aikštelę. Linksmai šoko ir dainavo, leido muilo burbulus. Ačiū Paluobių kaimo bendruomenei „Pagirys“.

„Smalsučiai“ ir „Žaidimų laukas“

Rugsėjo 9-20 d. Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro skyriaus „Smalsučių“ grupės vaikai dalyvavo kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“ ir kūrybiškai bei žaismingai praleido laiką lauke. Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir ugdyti kūrybinius gebėjimus, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Darželio kieme kūrėme linksmą Rudenėlio veidą iš gamtinės medžiagos. Žolėmis ir gėlėmis puošėme popierinius lapus. Guašu piešėme ant plėvelės ir sukūrėme kūrybinį darbą „Ruduo ant tvorelės“. Piešėme spalvotas boružėles ir darėme akmenų takelį. Daug džiaugsmo suteikė keksiukų kepimas iš smėlio ir jų dekoravimas rudenio gėrybėmis. O padirbėjus smagu ir pažaisti: „gaudėme“ vėją polietileniniuose maišeliuose, žaidėme judriuosius žaidimus.