• ATNAUJINTA: 2019 birželio 12 d.
Sveikatingumo savaitės baigiamasis renginys
2018 spalio 30 d.

                    ​Penktadienį  gimnazijoje sveikatingumo savaitę vainikavo neformalaus ugdymo diena „Sveikatos ugdymas 2018“. Tą dieną klasėse, sporto salėje, koridoriuose, stadione  skambėjo mokinių ovacijos, juokas,  atsipalaidavimo atodūsiai, čepsėjo lūpos nuo sveiko maisto degustacijos. Emocijos liejosi pro kraštus. Daug džiaugsmo suteikė edukacija su šuniukais, kurią vedė lektorė Ugnė su kolega. Mieli, protingi, linksmi šuniukai džiaugsmą teikė tiek mažiausiems, tiek didžiausiems  užsiėmimų dalyviams.  Save atrasti, atsipalaiduoti nuo patirtų stresų pamokų ar  gyvenimiškų situacijų, kvietė lektorė Daiva, o atkreipti dėmesį į tai kuo ir kaip  maitintis patarimų negailėjo šakietė, įmonės „Namai visiems“ įkūrėja ir vadovė, Giedrė.  Tarp dalyvių populiarumo nestokojo paramedikas, buvęs mūsų gimnazijos mokinys Aivaras su komanda. Karo pareigūnai mokiniams kalbėjo ir surengė praktinius užsiėmimus apie netikėtus susižeidimus, lūžius, pirmos pagalbos teikimą, esant ekstremaliai situacijai. Sporto salė, tą dieną, nebuvo palikta merdėti. Čia įnirtingai rungėsi kvadrato, „Bulvės“, tinklinio žaidėjai.

Fizinis aktyvumas turi daugybę formų, viena iš jų - šokiai. Ši sritis taip pat buvo paliesta sveikatos ugdymo dienoje, tik gal netradicine forma. Penktadienį gausus būrys šokių grupės „Vaivora“ merginų, save demonstravo ir gimnazijos vardą garsino respublikiniame šokių konkurse „Šokis mus jungia 2018“ Alantoje (Molėtų raj.). Iš ten parsivežė apdovanojimą, kaip „Nuoširdžiausia konkurso šokių grupė“.


Penktasis  sveikatingumo  ugdymo renginys baigėsi. Po kiekvieno tokio renginio mokiniai pasisemia šūsnį žinių, tiek  teorinių, tiek praktinių ir jei jas geba pritaikyti savo asmeniniame gyvenime - puiku. Organizatoriams tai didžiausia džiaugsmas. Gyvenkime sveikai ir būkime sveiki.

Dar keletas nuotraukų galerijoje ir čia...