• ATNAUJINTA: 2020 birželio 29 d.
Rudeninė talka 2013m.
2013 spalio 28 d.


Ruduo.

Krenta lapai auksiniai

ir leidžiasi tyliai.

Ruduo...

Šiemet ruduo mus lepina puikiu oru. Nors kartkartėmis palynoja, bet širdis vis dar džiugina „liepsnojantys“ medžiai bei krūmai.  

Dienos sparčiai trumpėja. Kartkartėmis augmeniją pakanda šaltukas, kuris paspartina lapų atsisveikinimą su šeimininku - ąžuolu, liepa, uosiu, jovaru ar gluosniu.

Nedidelių šalnų būta ir šį rudenį. Tai rodo gausūs lapų patalai, pūpsantys patvoriais, ant takų, medžių alėjose. 

Gimnazijos teritorija ne išimtis, kur lapų gausa nuklojusi didelę dalį vejos, stadiono, takų,  aikštelių.

Spalio 25-osios  rytą patys mažiausi gimnazijos mokiniai ir vyresnieji skubėjo į mokyklą  nešini grėbliais, šiukšlių maišais. Penktadienį gimnazijoje buvo organizuojami „Rudens talka“ renginiai: lapų grėbimo talka ir Gražiausių guminių batų rinkimai.

Pradinukai darbavosi savo mokyklėlės teritorijoje, o kurioje teritorijoje reikės darbuotis ar stadione, ar alėjoje prie pagrindinio įėjimo, ar prie sporto salės,  ar prie Griškabūdžio kultūros centro, 5-IV klasių mokiniai ir mokytojai sužinojo tik ištraukus burtus.

Visą valandą lapai „norom - nenorom“  gulė į grėbiamas krūvas, iš kurių didžiuliais maišais buvo tempiami į Griškabūdžio seniūnijos traktoriaus priekabą.

Kol vyko talka, kompetentinga komisija, rinko gražiausius guminius batus. Pradinių klasių tarpe, aplodismentais ir ovacijomis palydėti Luko Tamulio originaliai išpuošti guminiai batai, o tarp vyresniųjų ir mokytojų – mokytojos Laimutės Olekienės. Nugalėtojai apdovanoti pavaduotojos Vidos įsteigtais prizais: grėbliais ir grėbliukais, saldumynais bei baltomis darbinėmis pirštinėmis.  

Po talkos mokiniai ir mokytojai galėjo pasisotinti karšta, mokyklos virėjų išvirta, Šiupinine sriuba.

Kaip vyko talka daugiau galime pamatyti čia...