• ATNAUJINTA: 2020 birželio 29 d.
Protų mūšis 2013m.
2013 spalio 28 d.

​Spalio 23 dieną gimnazijoje vyko intelektualus žaidimas-viktorina „Protų mūšis“. Jau antrus metus vykstanti renginys sukėlė susidomėjimo bangą I-IV gimnazijos klasių tarpe.  Iniciatoriai ir tradicijų tęsėjai IIa klasė ir auklėtoja Ilona Tamulienė.

Renginys prasidėjo antrokų sukurtu tęstiniu filmu apie verslo magnatus „La Familia“.

Viktorinoje susirungė dvi I-IV klasių, šešių narių,  komandos. Joms teko krimsti sudėtingus klausimus iš biologijos, informatikos, fizikos, matematikos, chemijos kursų, kautis kapitonų „Žaibo turnyre“.

Pirmajai komandai pergalę „išplėšti“ padėjo kapitonas ketvirtokas Ignas Girdauskas, kuris „Žaibo turnyre“ iš vienuolikos pateiktų klausimų atsakė septynis. Varžovams sekėsi sunkiau. Iš tiek pat pateiktų klausimų kapitonas Marius Kantautas  teisingai atsakė į keturis. Iš viso pirmoji komanda surinko vienuolika taškų, o antroji – aštuonis.

Komandų kapitonai apdovanoti knygyno „Pegasas“ dovanomis, intelektualiomis knygelėmis „Protų kovos su Robertu Petrausku“. Visi komandų nariais ir organizatoriai taip pat neliko be dovanų. Jie  apdovanoti pavaduotojos Vidos įsteigtais prizais ir saldumynais.

Renginio organizatoriai viliasi, kad kitus dvejus metus jų pradėtą darbą tęs būsimi gimnazijos pirmokai.

Taip pat dar daugiau nuotraukų galima rasti čia ir čia...