• ATNAUJINTA: 2018 gruodžio 07 d.
Projektas „Pažink valstybę“
2017 gruodžio 11 d.

Mūsų gimnazijos 
IIa klasės mokiniai lapkričio-gruodžio mėnesiais aktyviai darbavosi  nacionalinio projekto „Pažink valstybę“ veiklose.

Antrokai, kartus su mokytoja Virginija Puskunigiene, analizavo aplinkosaugos sritį ir sprendė atliekų rūšiavimo problemą.

Projekto dalyviai išsikėlė tikslą: didinti ekologinį išprusimą, sąmoningumą, mažinti pakuočių vartojimą.

Vykdydami projektą, mokiniai analizavo literatūrą ir vaizdinę medžiagą, lankėsi Griškabūdžio seniūnijoje, kur susitiko su seniūnijos vadovais, keliavo į Šakiuose įsikūrusią įmonę UAB „Ekonovus“, susitiko su Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) atstovais, kurie paragino prisijungti prie rūšiuojančios ir galvojančios bendruomenės.

Projekto komanda pasirūpino, kad kiekviename mokyklos aukšte būtų prieinamos antrinių žaliavų rūšiavimo dėžutės, dalino informacinius lankstinukus visai mokyklos bendruomenei.

Projekto įgyvendinimo finalas-išvyka į LR Aplinkos Ministeriją, kur griškabūdiečiai turėjo pristatyti savo nuveiktus darbus. Susitikimo metu mokiniai susipažino ir su kitų respublikos mokyklų veiklomis, rezultatais. Ypač didelį įspūdį paliko diskusija su gamtininku, LR Aplinkos Ministerijos  biologinės įvairovės skyriaus vedėju Selemonu Paltanavičiumi. Gamtininkas mokinius neišlydėjo be dovanų-padovanojo kompaktinius diskus „Lietuvos raudonoji knyga“.

Kelionę vainikavo susitikimas su Vilniaus Kalėdų eglute.   

Daugiau nuotraukų galerijoje.