• ATNAUJINTA: 2021 vasario 23 d.
Patarimai dvyliktokams iš Londono
2021 vasario 10 d.Nori studijuoti užsienyje, bet nežinai, nuo ko pradėti? Dar vis nežinai, kokias studijas pasirinkti? Ar studijuoti  Lietuvoje, ar kitoje šalyje? Šie klausimai dabar mums, dvyliktokams, yra patys aktualiausi. Į  juos bandėme atsakyti anglų kalbos pamokų metu, bet, deja, atsakymų neradome.

Todėl džiaugiamės, kad vasario 9 dieną turėjome puikią progą anglų kalbos pamokoje virtualiai pasikalbėti su buvusia Griškabūdžio gimnazijos mokine Gabija Zymonaite - Vaičiule. Ji mums anglų kalba tiesiai iš Londono papasakojo apie savo nueitą  10 metų kelią į sėkmę, pradedant Griškabūdžio mokyklos suolu, baigiant darbu Europos Komisijoje, Briuselyje.

Savo įtikinamoje kalboje Gabija pasidalino patirtimi, kokius svarbiausius žingsnius padarė savo kelyje. Kalbėjo apie  karjeros pasirinkimus, studijas Vilniaus universitete bei prestižiniame Londono LSE, apie organizacijas, savanoriavimą bei įvairias užklasines veiklas, kurios ne tik padėjo siekti užsibrėžto tikslo, bet augino ją kaip asmenybę. Po įdomaus pokalbio dvyliktokai turėjo tik teigiamus atsiliepimus ir, sprendžiant iš atliktos refleksijos, paaiškėjo, kad Gabija tikrai galėtų būti sektinas pavyzdys daugeliui mūsų dvyliktokų. Ji tikrai padėjo mums pažinti pasaulį už gimnazijos ir Lietuvos ribų. Esame dėkingi, gavę  labai konkrečių patarimų, nuorodų, paaiškinančių, ką daryti, norint nepasimesti pasirinkimuose bei pasiekti ir įvykdyti savo tikslą. Taip pat tariame AČIŪ mokytojai Audronei už suplanuotą netradicinę ir labai vertingą pamoką, kurioje dalyvavo puikų ir įkvepiantį pavyzdį rodanti viešnia, kuri netgi sugebėjo prieš susitikimą mums pateikti namų darbą. Tikime, kad Gabijos patarimai padės mums pasirinkti tinkamą gyvenimo kelią.

                                              Visų dvyliktokų vardu –Saulė Juškaitytė

Dar keletas akimirkų iš šio susitikimo...