• ATNAUJINTA: 2018 gruodžio 07 d.
Neformaliojo ugdymo diena „Sveikatos ugdymas“
2017 spalio 30 d.

     Spalio 27 dieną akciją „Spalis – sporto ir sveikatingumo mėnuo“ pabaigėme neformaliojo ugdymo diena „Sveikatos ugdymas“. Tradiciškai rytas prasidėjo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgimu. Net iš pat ryto pliaupęs lietus nesutrukdė entuziastams įveikti numatytą trasą ir pasiekti finišą, o bėgikų koloną geranoriškai palydėjo Šakių PK pareigūnai.
     Neįprastų užsiėmimų ir susitikimų diena tęsėsi. Per pirmąją pamoką penktokai ir šeštokai išbandė Juoko terapiją, kurios mokė Daiva Piečaitytė. Vyresnieji mėgavosi Šokio terapija ir žavėjosi neišsenkančia vadovės Rasos Birietės energija, o meistras Audrius Kiuberis supažindino su kapueira (portug. Capoeira), unikaliu kovos menu, jungiančiu šokio, muzikos, smūgių technikos, akrobatikos ir vaidybos elementus. 
     Mokiniai klausėsi ir nė trupučio neprailgusių, įdomių, naudingų paskaitų „Psichotropinių medžiagų žala“ ir „Šiuolaikinės kibernetikos grėsmės“ (lektorius Artūras Šiukšta), „Ar esu pasirengęs kurti šeimą?“ ir „Paauglystė – pusiaukelė į brandą“ (klebonas Vytautas Mazirskas) bei „Emocijos ir jų valdymas“ (lektorė Jūratė Arštikaitienė).
     Be to, žemesniųjų klasių mokiniai daug sužinojo apie sveiką mitybą ir netgi kiekvienas savarankiškai išsikepė sveikos duonelės čiapati. Šias pamokas dovanojo ne pelno siekiančios organizacijos „Laimės namai“ įkūrėjai Aušra ir Rolandas Augučiai.
     Mokiniai labai džiaugėsi, galėdami per vieną dieną išbandyti įvairiausias veiklas, išmokti gyvenimo kokybę gerinančių dalykų, sužinoti apie jaunam žmogui gresiančius pavojus ir susipažinti su įdomiais žmonėmis. Svarbiausia, kad užsiėmimai buvo ne tik teoriniai, bet ir praktiniai, tad tikriausiai ne vienas iš dalyvavusiųjų įgytas patirtis galės pritaikyti gyvenime.

Daugiau nuotraukų galerijoje ir čia...