• ATNAUJINTA: 2020 gegužės 27 d.
MŪSŲ TREČIOKAI "ŠVARIŲ RANKŲ ŠOKIO 2018: NUGALĖTOJAI
2018 gruodžio 18 d.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (SPPC) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau septintus metus iš eilės, kvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 18“.

Džiaugiamės, kad šiemet tradiciniame konkurse dalyvavo per 100 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, kurios subūrė apie 3 000 vaikų ir prisidėjo prie bendro tikslo – mokė mažuosius taisyklingai plauti rankas bei supažindino juos su teisingo kosėjimo etiketo judesiais. Konkurso dalyviams reikėjo sukurti originalų šokį, jį nufilmuoti ir, įkėlus į interneto svetainę youtube.com, nuorodą atsiųsti mums.

Kaip ir kasmet, visiems iniciatyvos kolektyvams bus įteikiami padėkos raštai, o net 10 šauniausiųjų laureatų laukia išskirtinės dovanos.

Šiame konkurse dalyvavo 2 mūsų mokyklos klasės:trečiokai ir ketvirtokai.
3 KLASĖS MOKINIAI TAPO NUGALĖTOJAIS kartu su dar 9 komandomis.
SVEIKINAME.

Sveikiname nugalėtojus!

  1.  
Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės pradinio skyriaus Pop studijos "Rio" vaikučiai. Vadovės Reda Rutkauskienė, Jurgita Stasiūnienė.
  1.  
Elektrėnų l./d. "Pasaka" "Ramunėlių" grupės vaikai. Vyr. auklėtoja Olga Pundzevičienė.
  1.  
Kėdainių lopšelio - darželio "Vaikystė" vaikučiai. Meninio ugdymo pedagogas Artūras Mačiolis ir mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Aušra Maleševičienė.
  1.  
Klaipėdo sutrikusio vystymosi kūdikių namų „Bitutės“ gr. globotiniai. Auklėtoja Saulutė Salienė.
  1.  
Klaipėdos lopšelio darželio "Bitutė" "Gudručių" grupė. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Snieguolė Savickienė.
  1.  
Mažeikių lopšelio-darželio ,,Buratinas" 5 grupės ugdytiniai (2-3 metų). Mokytoja Jūratė Dačkauskienė , šokių vadovė Edita Aganinienė.
  1.  
Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos moksleiviai. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona Šukė.
  1.  
Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos 3 klasės vaikai. Mokytoja Eglė Černauskienė, visuomenės sveikatos specialistė Loreta Zakarauskienė.
  1.  
VIMS - International Meridian School 1-2 kl. linijinių šokių būrelio vaikai. Vadovė Jūratė Mikalkevičienė.
  1.  
Visagino vaikų lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ „Žvaigdučių“ grupės vaikučiai. Auklėtoja Lida Aksionova.