• ATNAUJINTA: 2020 birželio 04 d.
Laivų modelių konkursas „Mano svajonių laivelis“
2013 vasario 19 d.

Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos parodų salėje vasario 15 dieną atidaryta Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ organizuota paroda - laivų modelių konkurso „Mano svajonių laivelis“ darbų ekspozicija. Šio konkurso diplomantais tapo: Ignas Girdauskas ir Martynas Olekas iš Šakių raj. Griškabūdžio gimnazijos, ir kitų mokyklų mokiniai.

Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ logotipo centre - vaikystės laivelis, plaukiantis Sūduvos upeliais, kurį plukdydami kiekvienas svajojome išplaukti į didžiuosius vandenis. Fondo šūkis: „Jūs svajokite, kurkite savo svajonių laivus, o mes būsime palankus vėjas jūsų burėms“. Šiemetinių dalyvių kūrybiškumas paskatino fondo steigėjus galvoti apie laivelių konkurso rengimą kiekvienais metais. Parodoje - laiveliai, kuriuos kiekvienas sukūrė pagal savo svajonę. Kūrybiškumu nustebino Judita Bindokaitė iš Virbalio vidurinės mokyklos, svajonių laivelius sukūrusi kaip auskarus.

Visi laureatai ir jų mokytojai apdovanoti labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ diplomais bei padėkomis, taip pat UAB „Šviesa“ ir Europos Parlamento narės Radvilės Morkūnaitės Mikulėnienės įsteigtais prizais.