• ATNAUJINTA: 2019 gegužės 22 d.
Kauno AVMI Šakių MPD poskyryje atidaryta vaikų piešinių paroda
2018 birželio 12 d.


Gegužės 21 d., Šakiai. Pirmadienį, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Kauno AVMI Šakių MPD poskyryje atidaryta vaikų piešinių paroda „Surinkti mokesčiai = graži vaikystė“. Šakių MPD erdvėse eksponuojama 15 Griškabūdžio gimnazijos moksleivių (7-8 kl.) kūrybinių darbų, kurie iliustruoja vaikų mintis apie darnios ir tvarios ateities vystymą suvokiant sąžiningai renkamų mokesčių pareigą.

Iniciatyvos metu Kauno AVMI darbuotojai lankėsi ugdymo įstaigose ir trumpai supažindino vaikus su šešėlinės ekonomikos reiškiniais, mokesčių inspekcijos darbu. Po specialistų apsilankymo jaunieji akcijos dalyviai gavo užduotį nupiešti piešinį mokesčių tema. Iliustruodami savo įspūdžius vaikai parodė didžiulę kūrybinę išmonę. Visi iniciatyvoje dalyvavę moksleiviai buvo apdovanoti simbolinėmis atminimo dovanėlėmis.

„Įgyvendindami šią iniciatyvą siekėme artimiau susipažinti su mažiausiais VMI bičiuliais, įvertinti ir papildyti jų jau turimas žinias apie mokesčius“, - teigė Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė. „Džiaugiamės, kad ši iniciatyva, kurią įgyvendinti pradėjome dar balandžio mėnesį, sulaukė aktyvaus mokinukų įsitraukimo. Tai pirmoji tokia didelė ir gausi paroda Kauno AVMI istorijoje. Dėkoju visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo“, - tvirtino J. Stankienė.

Dar keletas nuotraukų galerijoje...