• ATNAUJINTA: 2021 vasario 23 d.
Kalėdų eglutės įžiebimo išdaigos gimnazijoje
2013 gruodžio 16 d.


Artėja Šv. Kalėdos. Visų laukiamos gražiausios žiemos šventės. Miestuose,  miesteliuose, mokyklose, darbovietėse, namuose langai, vitrinos suspindo įvairiaspalvėmis girliandų lemputėmis, mažųjų džiaugsmui aikštėse parimo išpuoštos žaliaskarės.

Mūsų gimnazijos  bendruomenė taip pat įdėjo labai daug darbo ir išmonės, kad mokykla atrodytų šventiškai. Už tai esame ypač dėkingi mokytojoms Rimutei Amonienei, Jūratei Šnipienei, klasių vadovams mokyklos mokinių tarybai, mokiniams, darbininkams.   

Šventinę nuotaiką sustiprino ketvirtadienį, per ilgąją pertrauką, į gimnaziją, su ypatingai svarbia misija - įžiebti Kalėdų eglutę ir perduoti vyriausiojo Kalėdos dovanas, stumdamas vežimaitį, atpūškavęs Kalėdų Senelis su padėjėjais Nykštukais. Išdaigininkai atvežė Kalėdinio pašto skrynią. Į ją, visų lauktas svetys, kvietė mestis laiškus su  šventiniais palinkėjimais ir sveikinimais bei stebuklingais delnų suplojimais įžiebė švenčių laukimo pasididžiavimą – Kalėdų eglę. Džiaugsmingas ovacijas palydėjo linksmos dainelės ir „saldainių lietus“. 

Daugiau nuotraukų čia...