• ATNAUJINTA: 2020 kovo 29 d.
Gimnazijos jubiliejaus šventė
2019 lapkričio 26 d.


Lapkričio 22 dieną nuskambėjo finalinis gimnazijos 200 metų jubiliejaus renginys. Kiekviena šventinės savaitės diena buvo pažymėta skirtinga veikla. Antradienį, norėdami pabandyti mokytis kaip prieš keletą dešimtmečių, gimnazijoje bandėme išsiversti be technologijų, trečiadienis buvo skirtas mokyklos istorijai, kurią visi gimnazijos mokiniai be pertraukos skaitė net 200  minučių. Ketvirtadienis – linkėjimų diena. 5–8 ir I–IV klasių mokiniai kūrė gimnazijai pačius nuoširdžiausius linkėjimus ir juos užrašė Sveikinimų palinkėjimų knygoje.

Penktadienį nuo pat ryto mokiniai dalyvavo neformaliose veiklose: stebėjo erdvinį kiną, mokėsi Ebru meno „Marmuruok“, susitiko su rašytoja Birute Lenktyte, linksminosi Baltfolk šokiuose, žiūrėjo spektaklį „PX prieš kryžkelę“, pažindinosi Brailio rašto subtilybėse „Nematau, bet nesiskiriu“.

14.00 valandą Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už gyvus ir mirusius gimnazijos bendruomenės narius, kurias aukojo parapijos klebonas V. Mazirskas ir buvę mokiniai, kunigai A. Vaitkūnas ir K. Vosylius. Po šv. Mišių renginio dalyviai rinkosi prie kultūros centro, kur atidengtas paminklas buvusiems mokiniams, poetams, vertėjams Albinui Bernotui ir Arvydui Galginui (paminklo autoriai A. Vorevičius ir A. Stankevičius). Šventinį koncertą pradėjo gimnazijos direktorius. Sulaukėme garbių svečių sveikinimų ir linkėjimų, o įvairioje programoje buvo prisiminta mokyklos istorija, skambėjo dainos, sukosi šokėjai. Mokytojų paruoštus koncertinius numerius atliko ne tik dabar besimokantys gimnazistai, pradinukai ir vaikų darželio auklėtiniai, bet ir buvę mokiniai. Vakaras baigėsi netikėtais susitikimais, prisiminimais, gimnazijos erdvių lankymu ir kartų diskoteka.

Dar keletas nuotraukų galerijoje ir čia...