• ATNAUJINTA: 2019 balandžio 23 d.
Gimnazijos bendruomenės šventė
2018 gegužės 15 d.

                     Gegužės 11 dieną gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicinę šventę, kurioje tarsi apibendrinama visų mokslo metų veikla, džiaugiamasi pasiektais rezultatais ir apdovanojami gimnaziją garsinantys mokiniai, mokytojai bei tėveliai.

Šiemet šventė prasidėjo neformalaus ugdymo renginiu ,, Renkuosi aš“. Mokiniai iš anksto galėjo rinktis, kokiuose užsiėmimuose norėtų dalyvauti, susidarė asmeninius pamokų ,,tvarkaraščius“. Nepaisant kai kurių nesklandumų, visi galėjo užsiimti pomėgius atitinkančia veikla nuo stalo žaidimų, vizažo, kasų pynimo, įvairių rankdarbių, iki badmintono, tinklinio, šokių ar jogos.

Po turiningų veiklų gimnazijoje visa bendruomenė rinkosi Griškabūdžio kultūros centre į šventinį koncertą ,,Augantis miestas“. Koncerte savo talentais džiugino ne tik gimnazijos šokėjai ir dainininkai, bet ir mažieji vaikų darželio ,,Pumpurėlis“ artistai bei mokytojų ansamblis.

Labai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie mūsų šventės, radusiems laiko vesti užsiėmimus ir buvusiems kartu šiame prasmingame renginyje.

Daugiau nuotraukų galerijoje ir čia...