• ATNAUJINTA: 2018 spalio 15 d.
Forumas „Savaitgalis gimnazijoje '17"
2017 lapkričio 28 d.


       Lapkričio 24-25 dienomis Griškabūdžio gimnazijoje vyko forumas „Savaitgalis gimnazijoje '17". Šio renginio pagrindinis organizatorius – Dominykas Šiugžda, gimnazijos prezidentas. Renginys prasidėjo penktadienio vakarą, kai dalyviai spinduliuodami entuziazmu susirinko į gimnaziją.
           Pirmoji vakaro veikla – pokalbis su rajono laikraščio korespondente. Gimnazijoje svečiavosi „Laikraščio Valsčius" žurnalistė Reda Čiečkiūtė ir fotografas Saulius Sinkevičius. Jie kalbėjo su visais dalyviais, mokiniai atsakinėjo į klausimus. Tai buvo tik pradžia. Po skanios vakarienės visi rinkomės į sporto salę, kur praleidome vakarą. Vyko tinklinio turnyras. Žaidėme azartiškai, visos komandos stengėsi laimėti, nes kova vyko dėl vertingo prizo – pakvietimo į susitikimą su Motyvuotais atletais Šakiuose. Po ilgos kovos laimėjo „Adidas" komanda.
           Po apdovanojimų ceremonijos buvo forumo staigmena – naktinis žygis, apie kurį nė vienas iš dalyvių nežinojo. Visi susiskirstę komandomis išėjome į miestelį. Kiekviena komanda gavo pirmas užuominas, kuriomis vadovaudamiesi galėjome eiti toliau. Suradę visas užuominas grįžome į mokyklą. Nepaisydami lietaus ir permirkusių rūbų, visi savo patirtus nuotykius pasakojo su šypsenomis. Po šios veiklos lyg ir atėjo miego laikas. Bet... Dalyviai tikrai nebuvo nusiteikę ilsėtis.
           11 kabinete prezidentas Dominykas vedė linksmus žaidimus, užsiėmimus. Visi dalyviai susidomėję klausėsi Dominyko, darė taip, kaip buvo sakoma ir puikiai leido laiką. Vėliau rinkomės sporto salėje ir žaidėme „Bulvę" iki paryčių.
            Apie 5 val. ryto „silpniausieji“ nuėjo miegoti, bet  atsirado ir tokių, kurie visą naktį nesumerkė akių. Išaušus rytui, papusryčiavę vėl rinkomės 11 kabinete, kur laukėme LMS Ignalinos rajono mokinių asociacijos narės Gabijos Vapsvaitės. Atvykusi mergina mums papasakojo apie LMS veiklą, paskui neleisdama užmigti vedė linksmus užsiėmimus. Labai dėkojame Gabijai, kuri nepatingėjo savo šeštadienio paskirti mūsų gimnazijai.
             Vėliau sulaukėme Julijos Sabaliauskaitės ir Roko Lukošaičio, kurie mums papasakojo apie studijas užsienyje su programa KASTU. Buvo įdomu, nes lektoriai atsakė į visus mūsų užduotus klausimus. Gavome patarimų, kaip elgtis prieš egzaminus ir po jų. Dėkojame jiems, papildžiusiems mūsų žinias apie studijas.
            Po šių lektorių sulaukėme vieno iš humoro klubo narių Manto Bartuševičiaus. Tik įėjęs į kabinetą Mantas atnešė mums gerą nuotaiką. Pirmiausia pavaizdavo vyrų pasisveikinimus, kurie dažnai būna nejaukūs (ar ne, Laurynai? J ) . Paskui pradėjo pasakojimą apie savo kelionę aplink Lietuvą. Mantas pasiryžo šią kelionę įveikti pėsčiomis. Pasakojo linksmus atsitikimus kelionės metu. Tie, kurie dar nemiegojo, buvo audringais plojimais išlydėjo Mantą, kuris nuteikė tikrai pozityviai.
            Kaip bebūtų liūdna, forumas pasibaigė. Dominykas visiems dalyviams įteikė padėkas. Netrūko gerų emocijų ir šypsenų. Visi dalyviai nuoširdžiai dėkoja renginio sumanytojui ir sielai Dominykui Šiugždai už puikiai praleistą laiką ir tikisi ne mažiau įspūdingų ir turiningų kitų renginių.
              Jei TU nedalyvavai forume, būtinai prisijunk prie mūsų kitą kartą!
                                                                                                                                               Gintarė Simanavičiūtė

Dar daugiau nuotraukų čia...