• ATNAUJINTA: 2020 spalio 28 d.
Finansinio raštingumo stiprinimo programa „Mano bendruomenė“
2020 birželio 01 d.


Griškabūdžio gimnazijos pradinukai kartu su dešimt kitų Lietuvos mokyklų  visus šiuos mokslo metus dalyvavo finansinio raštngumo stiprinimo programoje  „Mano bendruomenė“ ,  kurią parengė ir vykdė Lietuvos Junior Achievement . Vaikai tapo tikrais  finansų ekspertais, susipažino su finansų ir  ekonomikos pasauliu,  gerino skaitymo, rašymo ir skaičiavimo įgūdžius. Mokymo programos temos apėmė darbą ir profesijas, gamybą, naujovių kūrimą, darbo užmokestį  ir mokesčius, valstybės valdymą, pinigus, verslą ir sprendimų priėmimą.

O šiandien vyko baigiamasis renginys! Daug  naudingų patarimų , pamokymų , atsakymų į klausimus  gavome iš Lietuvos Respublikos Prezidento  Gitano  Nausėdos,  Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro  Algirdo  Monkevičiaus. Visi kartu  dainavome dainą „Finansų repas“, dalyvavome  protmūšyje  bei šokome smagų šokį.  

 Buvo  tikras vakarėlis!     

                                                                                                                                               🎶👫

Dar keletas nuotraukų iš projekto čia...

Baigiamąjį renginį „Mano bendruomenė“ galima pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=XoTUX8n7DY4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2g5uzKCSVzpzGgYqAs7COFEjYK5gBC9Qk8lG7X-_Nm6OYm732KW