• ATNAUJINTA: 2018 rugsėjo 13 d.
Europos judumo savaitė
2017 rugsėjo 25 d.

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4452_normal_21908976_1082992605169861_592455080_o.jpg


Rugsėjo 16 -22 dienomis Lietuvoje vyko akcija "Europos judumo savaitė". Vienoje Judumo savaitės veiklų „Žalias kelias“ dalyvavo Griškabūdžio gimnazijos mokiniai. Pradinukai žaidė įvairius judrius žaidimus gamtoje, grožėjosi rudens nuspalvintais medžiais, sportuodami puikiai praleido laiką mokyklos stadione,  pakvėpavo grynu oru, pasisėmė  geros energijos.

Penktos klasės mokiniai taip pat noriai prisidėjo prie šios akcijos. Rugsėjo 20 dieną, saulutei džiuginant rudeniška šiluma, išsiruošė pasivaikščioti Griškabūdžio gatvėmis. Linksmai klegėdami žingsniavo Alyvų gatve, užsuko į unikalios mūsų bažnyčios šventorių, kur surengė trumpą viktoriną apie šį architektūros paminklą. Pasirodo, kad esame ne iš kelmo spirti ir tikrai daug žinome apie mūsų bažnyčią.

Toliau patraukė prie kalbininko J. Jablonskio paminklo, pakeliui aptarė, kokios gi gatvės tartum saulės spinduliai tiesiasi iš miestelio centro, aiškinosi, kokių įžymybių ar vietovių vardais jos pavadintos. Na, o smagiausia buvo už seniūnijos esančioje žaidimų aikštelėje, tiesa, jau šiek tiek nuniokotoje, tačiau veikti čia vis tiek buvo ką. Spėjo pažaisti ,,Twister“ žaidimą, padūkti ant laipynių ir puikiai nusiteikę grįžti į kūno kultūros pamoką.

Visi drauge padarėme išvadą, kad miestelyje galima šauniai praleisti laiką, pajudėti, pažaisti ir sužinoti daug naujo apie vietovę, kurioje gyvename ir mokomės.


Daugiau nuotraukų galerijoje ir čia...