• ATNAUJINTA: 2020 birželio 29 d.
Dalyvių atsiliepimai iš dviračių žygio
2010 rugsėjo 30 d.

Rugsėjo 24d. mūsų mokyklos moksleiviai prisidėjo prie Šakių rajone organizuotos turizmo dienos. Tikroji turizmo diena būna rugsėjo 27d., tačiau organizatoriai dėl palankių oro sąlygų, ją perkėlė į penktadienį. Tą pačią dieną buvo paminėtos 4 progos: pasaulinė turizmo diena, vairuotojų diena, diena be automobilio ir Panemunės regioninio parko 10-metis. Visi dvidešimt mūsų entuziastų startavo mokyklos stadione, o pirmąjį finišą kirto Šakiuose Lingio parke, kuriame vyko akcijos atidarymas. Mūsų mokyklos mokinius sugebėjo uždegti kūno kultūros mokytojas V.Makūnas, dėl to mes gausumu nusileidome tik šakiečiams.

Startavus iš Šakių, reikėjo pasiekti Plokščius. Čia mus pasitiko Plokščių vidurinės mokyklos mokiniai ir keli mokytojai. Drauge su jais aplankėme žymiausias šio krašto vietoves: Šventaduobę, Vaiguvos upę (vienintelę Lietuvoje, kuri yra dar ir kelias) bei Nemuno pakrantę. Dalį kelionės įveikus mūsų laukė linksmosios estafetės ir trumpa atokvėpio valandėlė. Po viso šito - ilga kelionė namo.

Nepaisant to, kad kelionės metu buvo nesklandumų, kelionės tikslą pasiekėme. Kelionės pabaigoje paprašyti aprodyti savo „iškankintus veidus“, mes plačiai šypsojomės. 

Tikimės dar ne kartą dalyvauti panašiose akcijose, nes šis 80km atstumas, mūsų tikrai neišgąsdino. 

Milda Kuraitė