• ATNAUJINTA: 2021 balandžio 16 d.
„Angelo žinia“ - 2013m.
2013 gruodžio 03 d.


        Kaip kasmet taip ir šiais metais mūsų gimnazijos dailės  mokytoja Rimutė Amonienė su savo mokinėmis Agne ir Gintare Simanavičiūtėmis nepraleido respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Angelo žinia“, Šiluvos vidurinėje mokykloje organizuojamo jau dešimtus metus.
        Šį kartą konkursas vyko šiek tiek kitaip, nei praėjusiais metais. Mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti į renginį, kur vyko įdomūs užsiėmimai, vedami profesionalių dailininkų ir menininkų.
        Mokytojai išbandė naują techniką ir bandė piešti ikonas, mokiniai tapė akriliniais dažais ant drobės ir išbandė reljefinę pastą, o mažiausieji konkurso dalyviai sukūrė daug gražių darbelių konkurso „Angelo žinia“ tema.
        Kol konkurso dalyviai dirbo, profesionali komisija apžiūrėjo visus konkurso dalyvių atsivežtus piešinius ir išrinko geriausius darbelius, kurių autoriai tapo laureatais.
        Sėkmė nusišypsojo ir mūsų gimnazijos, 8a klasės mokinei Gintarei Simanavičiūtei, kuri užėmė antrąją vietą savo amžiaus grupėje, bei Ia klasės mokinei Agnei Simanavičiūtei, kurios darbelis buvo įvertintas aukščiausiu apdovanojimu. Ji gavo specialųjį Raseinių rajono švietimo centro prizą „Už pateikto darbo idėjos ir formos vienovę“. Pagal Agnės piešinį bus sukurtas elektroninis atvirukas.
         Sveikiname Agnę, Gintarę bei jų mokytoją ir dėkojame mergaičių tėveliams, kurie kasmet pasistengia, kad mokytoja R. Amonienė su savo mokiniais galėtų sudalyvauti šiame gražiame konkurse.

                                                                                                              Agnė Simanavičiūtė

Daugiau nuotraukų čia...