• ATNAUJINTA: 2020 birželio 29 d.
„Aguonėlė 2019"
2019 gruodžio 10 d.

Visą rudenį po šalies miestus ir miestelius keliavęs, tūkstančius gabių jaunųjų atlikėjų į šokio sūkurį įtraukęs didžiausias vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių konkursinis festivalis išrinko geriausius – baigiamuosiuose „Aguonėlės“ konkurso turuose laureato vardą pelnyti siekė net 72 šauniausi, originaliausias menines programas parengę vaikų kolektyvai iš visų šalies regionų.

Nuo 1976 m. Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiama „Aguonėlė“ – svarbiausias ir didžiausias vaikų ir moksleivių sceninių liaudies šokių festivalis Lietuvoje. Regioninėse ir respublikinėse apžiūrose šiais metais dalyvavo per 150 šokių studijų, grupių ir ansamblių.

Sekmadienį, gruodžio 8 diena mūsų gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupei „Vaivora" buvo ypatinga. Vaivorietės nacionaliniame ture, miestelių kategorijoje, susirungusios su keturiomis šokių grupėmis,   laimėjo  I-ąją vietą. 

Kolektyvus, atsižvelgus į tinkamą ir menišką šokių kompozicijų atlikimą, sceninę kultūrą, programų kūrybiškumą ir originalumą, vertino profesionali Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta choreografijos žanro ekspertų komisija. Dalyviai buvo apdovanoti konkurso padėkos raštais, o  nugalėtojai – diplomais. 

2016 metais „Aguonėlė"  konkurse,  „Vaivora" merginos taip pat buvo užėmusios I-ąją vietą.