• ATNAUJINTA: 2018 gegužės 22 d.
Veiksmo savaitė
2017 kovo 20 d.

Mūsų mokykloje šiandien startuoja "Veiksmo" savaitė, kurios metu sieksime atkreipti mokinių, mokytojų, mokyklos darbuotojų dėmesį į tai kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie draugiškos mokyklos aplinkos kūrimo. Šiandien (pirmadienį) mokyklos mokytojai, administracija ir mokinio pagalbos specialistai pertraukų metu su mokiniais kalbėjosi įvairiomis temomis (laisvalaikis, filmai, sudoku, badmintonas, gražių rankų paslaptis, slidinėjimas, kolekcionavimas, fotografija, kelionės, žvejyba, "ne tik dangus žydi mėlynai", humoras, augintiniai, tortų puošimo ypatumai, laisvalaikis mokantis užsienio kalbų).
Antradienį mokiniai, mokytojai ir mokinių tėveliai turėjo puikią galimybę pasiklausyti Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ pirmininko Klaipėdoje, Artūro Šiukštos paskaitų, kuris netradiciškai pristatė esamų priklausomybių atsikratymo būdus, alternatyvas. Kalbėjo tėvams apie tai, kaip rasti kelią į savo paauglio širdį.
Trečiadienį mokinių tarybos aktyvas pasikvietė mokytojus pasikalbėti ir išgerti arbatos. Ilgosios pertraukos ir valandėlių metu mokytojai ir mokinių tarybos atstovai susirinko 21 -mame kabinete.  Diskutavo kokių renginių reikėtų ir kaip juos vesti, kokius bendravimo sunkumus patiria ir kaip su jais tvarkosi. Skanavo pačių vaikų iškeptus pyragus ir mokytojų atsineštas spurgas.  Visą laiką kabinete iš veidų nenyko šypsenos. Šis pokalbis buvo kitoks.
Valandėles jaunesniesiems mokiniams pravedė vyresniųjų klasių mokiniai. Kalbėjosi apie kadaise (žemesnėse klasėse)  patirtus bendravimo sunkumus, žaidė žaidimus, valgė saldainius. Vaikams buvo labai smagu  :).
Ketvirtadienis mokykloje šypsenų ir komplimentų diena.
Penktadienį (kovo 24 dieną), mūsų mokykloje vyko Respublikinė mokinių konferencija "Tikslas - draugiška mokykla. Esama situacija ir geroji patirtis".  Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš Kauno, Marijampolės, Šakių, Vilkaviškio ir Kazlų Rūdos savivaldybių. Konferenciją pradėjo Slavikų pagrindinės mokyklos teatro studija. Mokinių pranešimai buvo skaitomi atskirose  6 - 8 ir 9 - 12 klasių grupėse. Džiaugiamės, jog mokyklos pasidalino esama padėtimi draugiškos mokyklos kūrimo link bei gerąja patirtimi, kuri jau prisidėjo prie tokios mokyklos kūrimo. Dėkojame konferencijos dalyviams ir Griškabūdžio gimnazijos mokiniams bei mokytojams prisidėjusiems prie konferencijos. Tegul įgyta patirtis padeda mums kurti dar draugiškesnę mokyklų aplinką!
Daugiau nuotraukų galite rasti čia.
http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4263_17410183_10202783202858340_802045114_n.jpg
http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4274_17474705_1837236346539906_301830141_n.jpg