• ATNAUJINTA: 2018 gegužės 23 d.
Griškabūdžio gimnazijos bendruomenės šventė ,,Jaunystės jūra“
2017 gegužės 08 d.

Gegužės penktą dieną Griškabūdžio gimnazijos bendruomenė susitiko tradicinėje šventėje, kuri vyko Griškabūdžio kultūros centre. Šiais metais bendruomenės  šventė buvo pavadinta ,,Jaunystės jūra“. Nuo pat ryto visi skubėjo į kultūros centrą, kur vyko intelektų kova ,,Auksinis rifas“. Buvo net 10 komandų, kurias sudarė gimnazistai, tėveliai, mokytojai. Kova buvo įtempta, klausimai vertė gerai pasukti galvas. Žaidimą vedė ir klausimus paruošė aktyvus proto mūšių žaidėjas, išradingumu ir šmaikštumu pasižymintis gimnazijos informacinių technologijų mokytojas Alvydas Grinkevičius. Po žaidimo buvo apdovanotos 3 komandos, kurioms buvo įteiktos saldžios dovanėlės.

 Vėliau visi dalyvavo  Griškabūdžio gimnazijos mokinių dailės darbų parodos atidaryme. Šventę vainikavo koncertas ,,Jaunystės jūra“. Koncerte dalyvavo Šakių švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius,  Griškabūdžio seniūnas Saulius  Naumavičius, Griškabūdžio parapijos klebonas Vytautas Mazirskas,  gimnazistų tėveliai, seneliai, draugai. Ošiantis vandenynas, mažos kriauklytės krante, šokančios  žuvėdros - viskas susiliejo į begalinį vandenyną. Scenoje sukosi gimnazijos šokėjai, skambėjo choro dainos, dainavo mažieji solistai. Koncerto metu buvo pagerbti ir apdovanoti visi mokiniai ir mokytojai, savo gimnaziją garsinantys rajone ir  respublikoje. Gimnazija džiaugiasi, kad kasmet nusipelniusiųjų vis daugėja Taip pat buvo apdovanoti ir abiturientų tėveliai už gražų ir teisingą savo vaikų auklėjimą. Už ilgametį darbą ir nuopelnus pačiu garbingiausiu - ,,Gimnazijos vėliavos ženklo“ apdovanojimu  buvo pagerbta Griškabūdžio gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė Marija Senkienė ir IVa klasės mokinė,  gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė Agnė Simanavičiūtė.

Bendruomenės šventėje,,Jaunystės jūra“ buvo gera visiems. Visi pasidžiaugėme gražiais darbais ir nuopelnais.Tokios prasmingos šventės skatina kiekvieną stengtis tobulėti, keliauti, ieškoti, atrasti, žvelgti tolyn į žinių vandenyną.
Daugiau nuotraukų iš renginio rasite čia.

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4386_18221702_1047213922046596_3829298341781535738_n.jpg