• ATNAUJINTA: 2019 birželio 12 d.
5-10 kl. mokinių apklausa
2019 gegužės 21 d.

Kreipiamės į Jus norėdami paprašyti pakviesti mokinius dalyvauti socialinės-pilietinės ir pažintinės kultūrinės veiklos tyrime. Mokinių socialinė-pilietinė veikla nuo 2017-2018 mokslo metų tapo privaloma pagrindinio ugdymo pakopos mokinių ugdymo proceso dalimi. Svarbu sužinoti, kaip mokyklų organizuojamą socialinę-pilietinę, o tuo pačiu – ir pažintinę kultūrinę veiklą, jos įvairovę, pasirinkimo galimybes vertina patys mokiniai; išgirsti jų nuomones, ką reikėtų tobulinti šių veiklų organizavime, kad jos taptų mokiniams patrauklesnės.

Šiuo tikslu Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra ir Lietuvos moksleivių sąjunga atlieka 5-10 (gimnazijos I-II) klasių mokinių apklausą. Tikimės, kad tyrimo rezultatų pagrindu parengtos rekomendacijos socialinės-pilietinės, pažintinės kultūrinės veiklos tobulinimui bus naudingos ir įdomios visoms šalies mokykloms.

Siekiant, kad tyrimo rezultatai patikimai atspindėtų situaciją šalyje, labai svarbu, kad į tyrimą įsitrauktų kuo daugiau mokinių iš visų Lietuvos apskričių. Todėl labai prašome ir tikimės Jūsų pagalbos išplatinant apklausos nuorodą savo mokyklos 5-10 (gimnazijos I-II) klasių mokiniams per elektroninį dienyną ar paprašant klasių auklėtojų persiųsti mokiniams.

Apklausa anoniminė, mokinių nebus prašoma nurodyti mokyklos pavadinimą ar savo asmeninius duomenis. Trukmė – 10-20 minučių.

Nuoroda į apklausą:  https://bit.ly/2HGuVgx 

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pagalbą.