• ATNAUJINTA: 2018 gegužės 22 d.
Naujienos ir įvykiai
Kalbų eruditas 2018
2018 gegužės 22 d.
Sveikiname...
Gegužės 20-ąją griškabūdiečiai ir svečiai rinkosi į Jono Jablonskio tėviškės  kiemelį, kur vyko tradicinė „Sekminių šventė Rygiškiuose“. Pasak pasakojimų ir istorinių šaltinių - Sekminės, tai pavasario ir piemenėlių šventė. Piemenėliai paprastai turėdavo užleistą ganyklos sklypelį, tyčia želdinamą gražiam Sekminių rytui. Tuomet kiekvienas piemuo stengdavosi kuo anksčiau atsikelti ir išginti bandą į tą gerai prižėlusią vietą, kad karvės sočiai prisiganytų.
Žygis partizanų takais
2018 gegužės 21 d.
Kiekvienais metais, trečiąjį gegužės sekmadienį, šalyje yra minima Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Tai  reikšmingiausių krašto apsaugos sistemos minėtinų dienų. Kasmet kariuomenės daliniai leidžiasi į kelionę, kad visuomenė pamatytų, kokia šiandien yra Lietuvos kariuomenė ir kuo ji gyvena, susipažintų su tarnybos būdais, pamatytų jos ginkluotę, karių ekipuotę ir įvairią karinę įrangą.
Gegužės 16 d. mokytojos Marijos kvietimu, gimnazijoje lankėsi sinoptikas, buvęs mūsų gimnazijos mokinys, Tadas Kantautas. Susitikimo dalyviams svečias mokė, kaip galima nuspėti būsimus orus, vien pažvelgus į dangų.
Gegužės 15 dieną Šakių viešojoje bibliotekoje vyko Šakių raj. moksleivių kūrybinės parodos „Dovana Lietuvai - mylimiausi personažai" uždarymas. Į šventę buvome pakviesti ir mes, Griškabūdžio gimnazijos pirmos klasės mokiniai. Nes pagaminome pasakų personažus. Šventėje buvome apdovanoti. Grįžome namo su apdovanojimais ir gera nuotaika.
Sveikatiados konkursas
2018 gegužės 15 d.
Sveikiname 6-tos klasės mokinius, užėmusius 1 vietą Sveikatiados konkurse: Sveikatiados iššūkis - pieno kokteilis, finaliniame etape! Ačiū už puikų pasirodymą ir mūsų mokyklos garsinimą!
Gegužės 11 dieną gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicinę šventę, kurioje tarsi apibendrinama visų mokslo metų veikla, džiaugiamasi pasiektais rezultatais ir apdovanojami gimnaziją garsinantys mokiniai, mokytojai bei tėveliai.
Gegužės 11 d. Pilviškių "Santakos" gimnazijoje vyko  "Gimnazijų sąlėkis". Tai tradicinė Marijampolės krašto gimnazijų šventė, kurios metu svečiai nuotaikingai leido laiką orientacinėse varžybose. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojo Romano. Puikus oras, gera nuotaika, smagūs susitikimai su draugais, naujos pažintys paliko neišdildomus prisiminimus.
Labai svarbus sveikos gyvensenos veiksnys yra fizinis aktyvumas.  PSO fizinio krūvio rekomendacijos vaikams:ne mažiau 60 min. nuo vidutinio iki didelio intensyvumo fizinio krūvio kasdien;mažiausiai 30 min. vidutinio intensyvumo fizinio krūvio kasdien.Šiandien Griškabūdžio gimnazijos pradinukai, ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai, minėdami šią dieną darė mankštą, žaidė judriuosius žaidimus, bėgiojo stadiono takais. Dalyviai buvo linksmai nusiteikę.
Mamyčių šventė darželyje
2018 gegužės 08 d.
Vaikų darželio "Pumpurėlis" vaikučiai paminėjo "Mamyčių dieną". Priešmokyklinio ugdymo grupė mamytes pakvietė gegužės 2 dieną, o ikimokyklinukai - 3 dieną. Mamyčių laukė šventinė programa: nuoširdūs sveikinimai, padėkos, siurprizai. Pradžiugino mamyčių širdeles nuotaikingomis dainelėmis, šokiais bei dovanomis.