• ATNAUJINTA: 2020 rugsėjo 28 d.
Naujienos ir įvykiai
Europos kalbų diena
2020 rugsėjo 28 d.
Rugsėjo 26 dieną devynioliktąjį kartą  minėjome Europos kalbų dieną. Šiai dienai paminėti II-os gimnazijos klasės mokiniai ir auklėtoja Jūratė kvietė į tai pažvelgti šių dienų aktualijomis. Buvo pasirinkta su COVID 19 susijusi tema. Kiekviena klasė gamino veidą dengiančias kaukes, kuriose atsispindėjo Europos valstybės vėliava ir tos šalies valstybine kalba išrašyti palinkėjimai, pamąstymai,  mintys, susiję su COVID 19 pandemija.
Konkursas „Temidė“
2020 rugsėjo 22 d.
Griškabūdžio gimnazijos komanda, kartu su mokytoja Virginija Puskunigiene rugsėjo 22d. vyko į II-ąjį konkurso „Temidė“ etapą, kuris vyko Marijampolėje.
Kalbos diena
2020 rugsėjo 21 d.
Šeštadienį, rugsėjo 12 dieną, Kudirkos Naumiestyje vyko 48 Kalbos diena, skirta J. Jablonskio 160-osioms gimimo metinėms paminėti. Į šį renginį vyko ir mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai, kuriuos lydėjo lietuvių kalbos mokytoja Lina Martūnienė.
Sveikiname
2020 rugsėjo 14 d.
​Šakių rajono savivaldybės taryba rugsėjo 11 d. premijomis apdovanojo 100 balų iš egzaminų gavusius rajono abiturientus ir jų mokytojus.
Sveikiname
2020 rugsėjo 14 d.
Sveikiname naujai išrinktą Griškabūdžio gimnazijos mokinių tarybos pirmininką Luką Tamulį.
Poezijos pamoka
2020 rugsėjo 14 d.
Kur saulėtą rudens dieną galėtų geriausiai skambėti poezija? Žinoma, prie paminklo dviem griškabūdiečiams poetams Albinui Bernotui ir Arvydui Galginui.
​Mokyklose patartina pirmenybę teikti tam, kad būtų sudarytos sąlygos nusiplauti rankas vandeniu su muilu, o ne jas dezinfekuoti. Rankų dezinfekcija yra pagalbinė infekcijų, įskaitant COVID-19, prevencijos priemonė. Tik rankų dezinfekcija, jei netaikomos visos kitos prevencijos priemonės, yra visiškai neefektyvi.
Programa NEMOKAMA, darau tai nesavanaudiškais tikslais, pats programą išplatinti neturiu jokių galimybių. Todėl kreipiuosi į Jus su prašymu išplatinti šią nuorodą tarp mokyklų, muzikos mokytojų, ar asmenų, kurie užsiima užklasine veikla.
Šiais mokslo metais Griškabūdžio gimnazijos bendruomenę pradžiugino Švietimo ir mokslo ministerijos dovana - naujas mokyklinis autobusas. Žvirgždaičių pradinio ugdymo skyriaus moksleiviai labai džiaugiasi, kad šiemet mokyklon keliaus naujuoju geltonuoju autobusu, kurį vairuoja atsakingas ir pareigingas vairuotojas Darius.
Rugsėjo 1-osios šventė
2020 rugsėjo 02 d.
Tyliai girdisi varinio varpo aidas.  Jis artėja, artėja, artėja...Takas užsipildo iškilmingos eisenos dalyviais. Visų susirinkusiųjų dėmesys nukrypsta į juos. Žalių bei geltonų kaspinų jungtimi vienas kitą padrąsindami taku žengia gausus būrys pirmokėlių su mokytoja Egle bei veidus apsauginėmis kaukėmis dengiantys, vienuoliktos abiturientų laidos auklėtiniai ir klasės vadovas Romanas.