• ATNAUJINTA: 2020 kovo 29 d.
Naujienos ir įvykiai
Dėmesio mokiniai!
2020 kovo 29 d.
Jeigu mokytojai iš anksto nenurodė kitaip, pamokos pradžioje pirmiausiai junkitės prie dienyno. Jeigu dėl kokių nors priežasčių nepavyks iš karto to padaryti, nenusiminkite, bandykite iš naujo. Gali būti, kad dėl techninių priežasčių pirmomis dienomis internetas veiks blogai, su pertrūkiais, tuomet su mokytojais bendraukite paprastesniais būdais: skambučiais, žinutėmis.                       Sėkmės mokantis!
Technologijų naudojimo klausimais konsultuoja gimnazijos IKT koordinatorė Neringa  Stravinskienė, biologijos mokytoja metodininkė (el. paštas nstravinskiene@gmail.com).
Nuotolinio ugdymo taisyklės, nuotolinis mokymas (el. dienynas mokiniams ir mokytojams), nuotolinio mokymo įrankių vadovas (el.dienynas), kuriuos rasite čia...
Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso toliau...
Sveikiname
2020 kovo 18 d.
Kovo 7 d. vykusioje Nacionalinėje viktorinoje dalyvavo ir du mūsų gimnazijos mokytojai: Jolanta Laurinaitienė ir Alvydas Grinkevičius. Mokytoja Jolanta Šakių rajone užėmė III vietą. Sveikiname !!!
SVARBU
2020 kovo 17 d.
Nuo kovo 16 dienos gimnazija veikia karantino sąlygomis, darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Kontaktinis telefonas 8 687 39567. 
Penki I - III klasių moksleiviai kovo 10d. lydimi istorijos ir pilietiškumo mokytojos Virginijos Puskunigienės vyko į Šakių rajono policijos komisariatą, kur dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“ ir tapo I-ojo etapo nugalėtojais. 
​Per Lietuvą vilnija renginių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti, banga. Mūsų gimnaziją bangos purslai pasiekė šiandien - kovo 10-ąją.
Kovo 5d. 11-12 kl. moksleiviai, lydimi istorijos mokytojos Aušrelės Grigienės, vyko į Vinco Kudirkos muziejų, kur dalyvavo Lietuvos valstybės 30-mečiui skirtoje viktorinoje -„LIETUVOS VALSTYBĘ AUGINAME KASDIEN IR KIEKVIENAS“. Teko įveikti daug įdomių kūrybinių užduočių, susijusių su Lietuvos istorija ir ne tik. Viktorina buvo šventinė, tad nugalėjo DRAUGYSTĖ.
Kovo 6-7 dienomis mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Živilė Naujokaitytė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Martūnienė dalyvavo respublikinėje Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams Druskininkuose.